Ünlü isimler PANDORA REFLEXIONS İçin Nice’te buluştu

PANDORA, yeni koleksiyonu PANDORA Reflexions’ı Fransa’nın Nice şehrinde, nefes kesen bir atmosferde, özel davetliler eşliğinde gerçekleştirdiği büyüleyici lansman ile tanıttı.

Giriş Tarihi: 06.10.2018 16:06 Güncelleme Tarihi: 06.10.2018 16:06

Davete katıla dünyaca ünlü isimler arasında Winnie Harlow, Olivia Culpo, Suki Waterhouse, Ashley Benson, Cecilia Yeung, Ana Beatriz Barros da vardı.

PANDORA Kreatif Direktörleri Francesco Terzo, A. Filippo Ficarelli ve Stephen Fairchild davetlilere koleksiyonu tanıttıktan sonra onları Reflexions'ın kreatif sürecini keşfetmek üzere tasarlanan eşsiz bir yolculuğa yönlendirdi; davetliler, aynalardan oluşan bir labirent boyunca kendi stillerinin yansımalarını görme şansı yakaladı.

Kreatif direktörler F. Terzo ve A.F. Ficarelli koleksiyonun başlangıç noktalarını "Kadınlara kendi hikayelerini, yaratıcılıklarını ve kişiliklerini özgürce yansıtabilecekleri bir şey sunmak istedik." diye tanımlarken, bu amaca ulaşmak için kadın gücünün yanı sıra Rönesans Dönemi'nin bilim, sanat ve edebiyatından ilham aldıklarını belirttiler.

Ficarelli, günümüzde kadınların hiç bir zaman olmadığı kadar güçlü olduğunu vurgularken, "PANDORA Reflexions bileklik koleksiyonu, kadının gücünden ve çok yönlü doğasından esinlendi" dedi.

BİZE ULAŞIN