Güzel meleğin sade evi

Güzel meleğin sade evi

Yazı: Nazan ORTAÇ


Ünlü Brezilyalı model Adriana Lima, New York'un en merkezi yerindeki 5.5 milyon dolarlık apartman dairesini satışa çıkardı! Geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan ve emlak piyasasını hareketlendiren daire, yalın tarzıyla göz yormayan bir yaşam alanı ortaya koyarken, merkezi konumuyla da ilgi uyandırıyor. Victoria's Secret markasının yıllardır en önemli 'meleklerinden' biri olan Adriana Lima, yoğun seyahatleri arasında stresini bu sade döşenmiş apartman dairesinde atıyordu.

200 metrekarelik daire, iki yatak odası, iki banyo ve genişçe bir salondan oluşuyor. 57. Cadde'deki merkezi konumu ve eşsiz Central Park manzarası, 5.5 milyon dolarlık daireye büyük avantaj sağlıyor.

Mesleki kariyeri için Brezilya'dan New York'a taşınan Adriana Lima, 2009 yılında Sırplı NBA oyuncusu Marko Jaric'le evlendikten sonra da bu dairede yaşamaya devam etti. İki çocuğu olan çift, geçtiğimiz yıl anlaşamadıkları gerekçesiyle boşandı ve Lima, iki kızına alarak Miami'ye yerleşti. O günden beri boş olan daireyi şimdi de satışa çıkaran ünlü manken, emlak fiyatlarının düşmesiyle birlikte fiyatta indirim yapmış olmasına rağmen henüz bir alıcı bulmuş değil. Kentin en ünlü emlak şirketlerinden Douglas Elliman'da satışta olan ev, alıcısını beklemeye devam ediyor.

BİZE ULAŞIN