Pozitif yaşam sanatı

Sadece etraflarına yaydıkları yüksek enerjiyle sınırlı kalmayan her biri kendi alanında başarılı dokuz isimle birlikte 'Mutluluk içimizde' dedik ve iyi yaşam sanatının yol haritasını çizdik. Onların pozitif enerjilerinin hakimiyeti altında geçen çekimlerde bir kez daha anladık ki iyi hissetmek, bazen kocaman bir kahkaha bazense sadece küçük bir tebessüm kadar yakın.
,

RÖPORTAJ İREM ORHAN, MELIH TÜRK FOTOĞRAF KORAY IŞIK

Zeynep Tosun

"HAYATI TÜM GETİRİLERİYLE KABUL ETMELİ"

Mutluluk ve pozitif yaşam bana göre, başına ne gelirse gelsin, her zaman en hayırlısıyla olacağını kabullenmektir. O yüzden hayatta hiçbir şey için üzülmemek, dertlenmemek lazım. Hayata pozitif bakabilmek, hayatı tüm getirileriyle kabule geçmektir. Bu da hayatımızdaki en önemli şey.

"BİR DERİN NEFES HER ŞEYİ ÇÖZÜYOR"
Hayatın içinde sıkıntıya düştüğüm durumlarda bana en iyi gelen şey gerçekten durup bir nefes almak oluyor. Onun dışında meditasyon çok iyi geliyor. Bir de tüm bu başıma gelenlerin hayatımda daha iyi bir şey için vesile olduğunu, bunun bir dönem olduğunu ve geçeceğini düşünmek, yani olaya çıkıp dışarıdan bakmak aydınlanma sağlıyor. İşte o zaman olaylar artık çok da fazla etkilemiyor. O zaman başınıza gelen tüm olayları neden sonuç ilişkisiyle daha net görebiliyorsunuz. Ve işte o zaman sizin için her şey okey oluyor.

BİZE ULAŞIN