Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

BU HAFTA DOĞANLAR:
Yaşamla ilgili derin düşünceleri olan kişilerdir. Kendilerini çevrelerine karşı sorumlu hissettikleri için, üzerlerinde sürekli baskı duyguları ile yaşarlar. Her zaman neşeli ve hareketli yapıları ile çevrelerine motivasyon örneği olurlar. Çok çabuk alınırlar. En küçük olumsuz bir olay karşısında enerjilerini kaybederler. Yalnızlıktan korkan kişilerdir. Dünyaya pembe gözlüklerle bakan bu kişilerin gerçeklerden kaçtığını söyleyebiliriz. . Estettik yönleri çok gelişmiş olduğu için, dizayn gerektiren işlerde başarılı olurlar. İyi yürekli ve güçlü bir sanatseverdirler. Verdikleri sözleri yerine getirme konusunda son derece titiz davranır ve aynı hareketi karşılarındaki kişilerden de beklerler. Hayal kırıklıklarını zamanla tamir etmeyi öğreneceklerdir.

ERKEKLERİ:
Modern yaşamın görünmez komutanlarıdır. Emir almaktan hoşlanmazlar. Yaşam standartlarının yüksek olması en büyük emelleridir. Görkemi ve lüksü severler. Duygusal ilişkilerinde çoğu kez kaprislidirler. Verdikleri kadar, almayı da beklerler. Amaçlarına hizmet edenleri severler. Evlerinin geniş ve ferah olmasına özen gösterirler. Kaybetmekten son derece rahatsız olurlar. Cömert ve paylaşımcı yapıları nedeniyle, ailenin sevilen bireyidir.

KADINLARI:
Hayat felsefeleri çok ilginçtir. Yaşam, tecrübeler ve yanlışlar arasında kendini keşfetmektir. Doğal çekicilikleri ve diplomat yapıları sayesinde, çevrelerinde daima potansiyel bir hayranlık kitlesi vardır. Duygusal olmalarına rağmen, bu yönleri, çevrelerindeki kişilerin davranış biçimleriyle ilintilidir. Estetik sezgileri çok güçlüdür. Bulundukları ortamın karışık ve dağınık olmasına tahammül edemezler. Maddesel değerler yaşamlarında çok önemlidir. Güzelliklerin çalışmakla sahip olunacağına inanmış kişilerdir.

ÇOCUKLARI:
Daha küçük yaşlarda güçlü olmayı öğrenmişlerdir. Hedefleri vardır ve kendi bildiklerinden taviz vermek istemezler. Mekanik oyunlardan hoşlanırlar. Onları ikna etmek zordur. İnce hesaplar yapmaktan hoşlanırlar. Kitap okumaktan ve bilmece çözmekten hoşlanırlar.

BİZE ULAŞIN