Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Yaşamda üstün olmayı amaçlarlar. Atak oldukları için, çoğu kez, olaylara düşünmeden tepki verirler. Duygusal yönlerini gizlemeyi tercih ederler. Tutkulu olmaktan korkmazlar. Cinsel enerjileri duygusal yaşamalarıyla ilintilidir. Aşk, akıl, mantık ve erotizm, onları tarif eden reçetedir. Gizli aşkları yüzünden karmaşalar yaşayabilirler. Savaşmaktan korkmadıkları için, mücadele isteyen tüm işleri, kendilerine mıknatıs gibi çekerler. Genelde kendilerine güvendikleri için, düşüncelerini korkusuzca söylemekten çekinmezler. Dilleri sivri olan bu kişilerin, çevreleri oldukça kalabalıktır. Ters bir tezat gibi görünebilir fakat, onlar her zaman kendilerinden emindirler. Kaybetmekten hoşlanmazlar. Sevdiklerine duygusal anlamda fazla bağlıdırlar. Gizli ve zor konular ilgilerini çeker ve her konuda bilgi sahibi olmak isterler. Pratik ve gerçekçi çalışmalar yatkındırlar.

KADINLARI:
Kadınları seksi ve yumuşak ve etkileyicidirler. Kararlı tuttuğunu koparan dişi bir kaplan gibidirler. Güzel konuşmaları ve etkileyici zekaları ile çevrelerinde ışık gibi parlarlar. İş kadınlığını, ev kadınlığına tercih ederler.

ERKEKLERİ:
Güçlü vücut hatları, dondurucu bakışları ile dikkat çekicidirler. Aşk duygusu, yaşamlarında önemlidir ve bu duygu olmazsa kendilerini enerjisiz hissederler. İş kafası son derece gelişmiştir. Organizasyon yetenekleri sayesinde uluslar arası işlerde başarılı olurlar.

ÇOCUKLARI:
Daha küçük yaşlarda güçlü olmayı öğrenmişlerdir. Hedefleri vardır ve kendi bildiklerinden taviz vermek istemezler. Yüksek sesli konuşanlardan ve kendilerine zorla bir şey yaptıranlardan nefret ederler. Okul yılları başarılı olmasına rağmen, sevmedikleri derslerde zorlanabilirler. Hayvanlarla arası iyidir.

BİZE ULAŞIN