Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Detay ve ayrıntı onlar için çok önemlidir. İyi bir öğreticidirler. Yaşamı sorgular ve sürekli öğrenme kapasitelerini geniş tutarlar. Olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar. Duygularını baskı altında tuttukları için de, her zaman üzülmeye eğilimlidirler. Özgürlük duygularını istedikleri gibi kullanamadıkları zaman, huzursuz ve tahammülsüz olurlar. Araştırmaya yönelik mesleklerde başarılı olurlar. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Çok yönlü kişilerle bir arada olmaktan hoşlanırlar. Mesleklerini çok severler ve bu uğurda özel hayatlarını askıya alabilirler. İlişkilerinde önce mantık ve akıl derken, her konuda kendilerine güvenirler.. Detaycı ve seçici kimlikleri onları farklı bir kişi haline getirir.

KADINLARI:
Sanatçı kişilikleri ve sevecen yapıları, bulundukları ortamda hemen dikkat çekmelerine neden olur. Özgürlük duygularını kullanmak için hiçbir fırsatı kaçırmazlar. Bireysellikleri ve her konuda özgüvenleri yüksektir. Aile kavramı onlar için yüce bir duygudur.

ERKEKLERİ:
Egzotik ve çekici bir havaları vardır. Bağımsızlığına düşkün oldukları için,çevrelerinde elde edilmesi zor bir kişilik sergilerler. Yeniliklerden hoşlanırlar. Aşka aşık kişilerdir.Konuşmaları ilginç ve oyalayıcıdır. Kıskanılmaktan hoşlanmazlar.

ÇOCUKLARI:
Akıllı ve pratik çocuklardır. Bebekliklerinde mekanik oyuncaklardan hoşlanırlar. Anne ve babalarıyla arkadaş gibi olmak isterler. El becerileri güçlüdür.. Barışçıl yaklaşımları ve doğal çekicilikleri ile çevrelerinin sevgilerini çabuk kazanırlar. Sevdiği insanlar, sevdiği ortamlar ve sevdiği yemeklerle çok mutlu olurlar.

BİZE ULAŞIN