Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Sanatkar ruhlu oldukları için, iş hayatında profesyonel bir başarı sergileyeceklerdir. İyi bir eğitim ile edebiyat kabiliyetini birleştirerek, kariyer sahibi olurlar. Yakın dostluklarında duygusal davranır. Güven duygusu onlar için çok önemlidir. Gizliliğe eğilimidirler. Genelde pek çok işini, perde arkasından yönetirler. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Çok yönlü kişilerle bir arada olmaktan hoşlanırlar. Mesleklerini çok severler ve bu uğurda özel hayatlarını askıya alabilirler. İlişkilerinde önce mantık ve akıl derken, her konuda kendilerine güvenirler. Zihinsel başarıları çok yüksektir. Araştırmaya heveslidirler. Kardeşler ve komşuların yaşamlarında büyük bir rolleri vardır. Görüşleri sarsılmaz ve kesindir.

KADINLARI:
Madde, akıl ve kariyer onlar için çok önemlidir. Kibar ince ve sevimli yapıları sayesine, girdikleri çevrelerde kendilerini sevdirirler Rafine ve kaliteli bir kişilikleri vardır. Sosyal çevrelerde popüler olurlar. Çekici ve büyüleyici mizaçlarına mükemmel bir konuşma becerisi eklenmiştir. Yurt dışı bağlantılı bir işi veya aile çevresi olabilir.

ERKEKLERİ:
Hırslı ve tatmin olmaya ihtiyaçları vardır. Zevkleri oldukça kalitelidir. Özgürlüklerine çok düşkün oldukları için, kolay evlenmezler. Zaman kavramı onlar için değersiz bir olgudur ve yaşamla hep yarış halindedir. Hayata olumsuz şartlarda başlayabilirler fakat, er geç, çevresindeki kişilerden üstün konuma geleceklerdir. ısrarcı değil, davetkardır.

ÇOCUKLARI:
Yeteneklerini daha küçük yaşta etraflarını sergilemekte başarılıdırlar. Açık havada oynanan, hareketli oyunlardan hoşlanırlar. Hikaye dinlemekten hoşlanan bu çocukların dramatize kabiliyetleri de vardır. Gözlemci bir yapıya sahiptirler. Yüksek sesli konuşanlardan ve kendilerine zorla bir şey yaptıranlardan nefret ederler.

BİZE ULAŞIN