Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol Yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Sıra dışı düşüncelere sahip kendilerine güvenen kişilerdir. Kendilerine ters gelen her türlü konulara içsel bir tepki gösteririler. Sanat yönü güçlü olan bu kişilerin, başarılı olmaları için, çevre desteğine ihtiyaçları vardır.. Entelektüel yetenekleri oldukça gelişmiştir. Aşırı meraklı ve yaşamı sorgulayıcı özelliklerinden dolayı, sıra dışı konularda başarılı olurlar. Çalışkan hırslı ve keskin bir zekaya sahip oldukları için, yaşamda başarılı olmak için her türlü nedenleri vardır. Çıkarcı davranmaları yüzünden, tepki almaları bile, onlar için engel teşkil etmez. Duygusal yaşamları oldukça karışıktır. Bekledikleri sevgiyi bulmaları çok zordur. Tek kusurları; aşırı inatçı olmalarıdır. Bu huyları yüzünden işleri ile ilgili zaman kaybı yaşarlar.

KADINLARI:
Kibar ince ve sevimli yapıları sayesine, girdikleri çevrelerde kendilerini sevdirirler. En belirgin özellikleri, ellerindeki değerleri koruma eğilimleridir. İşlerini gizli tutmaktan hoşlanırlar. Üzerlerine aldıkları her konuyu başarıya götürmek için, üstün bir tutkuyla çalışırlar. Özel kadınlardır.

ERKEKLERİ:
Yeni fikirlere açık erkeklerdir.. Yaşamda onlar için deneyim çok önemlidir. Hızlı düşünürler ve kararlarını çok çabuk değiştirirler. Sinirli görüntülerinin altında güvensizlik duyguları onları daima rahatsız eder. Özgürlük duygularını kullanamazlarsa, huzursuz ve kaprisli olurlar

ÇOCUKLARI:
Ailelerine bağlı çocuklardır. Daha küçük yaşlarda sanata eğilimleri ile göze çarpar. Renkli giysilerden hoşlanırlar. Bebeklikleri oldukça yaramaz geçer. Kendilerine özgün bir yapıları vardır. Liderlik özellikleri taşırlar. El becerileri güçlüdür. Onları özgür bıraktığınız zaman daha başarılı olurlar.

BİZE ULAŞIN