Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Gizemlilik ilgilerini çeker. . Hırslı ve derin kişilerdir. Bazı hedeflerinizi gizli tutmaktan hoşlanırlar.. Platonik aşk hikayelerini açıklamaktan sakınırlar. Ruhani yönlerini oldukça güçlüdür. Doğuştan bir aristokrat havaları vardır. İletişim konularında başarılı performans sergiledikleri için, birlikte çalıştığı kişilerin yaratıcı yönlerini çıkarmalarına özen gösterirler. Girişimcilik ve iş yetenekleri sayesinde, ticaret dünyasında isim yapabilirler. Yakın akraba ilişkilerinde yapıcı ve birleştirici bir özellik taşırlar. Herhangi bir konuyla ilgili olarak başına gelen olaydan sonra, çıkarılabilecek en iyi dersi alır. Bundan sonra benzeri olaylarda tedbiri elden bırakmaz. Etkileyici fikirlerine, özensizliğini katmazsa son derece başarılı olurlar.

KADINLARI:
Son derece etkileyici bir kişiliğe sahiptirler. Sevimli ve çekici mizaçları sayesinde yaşamlarında bir çok değerli dostlara sahip olurlar. Hayatı keyifli yaşamaktan hoşlanırlar. Sosyal yaşamlarında güçlü bir mevki arayışına girebilirler. Aşk yaşantılarında sağlamcı davranırlar.

ERKEKLERİ:
Tam anlamıyla doğa insanlarıdır. Güzelliğe hayrandırlar. Çevresinde daima yaratıcı ve akıllı insanların olmasını isterler. Aşkta duyguları ve mantıkları arasında belli bir denge vardır. Zeki pratik ve esprilidir.. Sezgi gücü, diğer kişilere benzemeyen bir farklılık verir. Algılamaları güçlüdür. Düzenlerinin bozulmasından hoşlanmazlar. Duygusal sevimli ve insancıldırlar. Kolay etki altına kalırlar.

ÇOCUKLARI:
Akıllı ve sezgileri çok güçlüdür. Küçük yaşlardan itibaren özel bir olgunlukları vardır. Yardımsever duyguları yüzünden arkadaşları tarafından oldukça sevilirler. Sanata karşı eğilimleri olduğu için, zevkleri de ilginçtir. Hafızaları çok güçlüdür.

BİZE ULAŞIN