Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol Yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Uzlaşmayı seven kişilerdir. Güzelliği ve saflığa aşıktırlar. İnsanlarla çok kolay iletişim kurabildikleri için, çevreleri daima kalabalıktırlar. Sosyal cana yakın ve hoşsohbet yapıları ile bulundukları her ortamda dikkat çekerler. Yaşamlarında başarı ve güzellik olması için, her şeylerini feda edebilirler. Seçim yaparken zorlanmaları her konuda farklı düşünmelerinden ileri gelir. Üşenmedikleri zaman bir çok kişiden çok daha başarılı bir performans ortaya çıkarırlar. Rutin çalışmaktan çok, keyfi işlerden hoşlanırlar. Mimiklerini çok iyi kullanırlar. Yardımsever ve iyilik dolu bir kalpleri vardır. Değişik ortamlardan hoşlanırlar Sanata ve müziğe özel ilgileri vardır. Sahne hayatı onların ilgilerini çeker. Işıklı ortamları ve parıltılı bir hayatı severler. Kıyafet konusunda oldukça zevklidirler. Kişisel olaylarını herkesle paylaşmaktan hoşlanmazlar..

KADINLARI:
Hisleri çok kuvvetlidir ve diğer kişilere göre daha isabetli tahminler yaparlar. Özgürlük duygularını istedikleri gibi kullanamadıkları zaman, huzursuz ve tahammülsüz olurlar. Araştırmaya yönelik mesleklerde başarılı olurlar. Eğlence dünyası ilgilerini çeker. Sahne ve sinema dallarında çalışırlarsa yüksek bir performans elde ederler. Kürkler ve pahalı mücevherler ilgilerini çeker. Bahçeli ve su kenarı olan yerlerde oturmak isterler.

ERKEKLERİ:
Şüpheci ve güvensiz bir karaktere sahiptirler. Arkadaşlarınızı tenkit etmekten sakınmalıdırlar. Tutucu davrandıkları konularda taviz vermekten hoşlanmazlar. Kanıtlanmadıkça asla düşünce sistemlerini değiştirmezler. Çok dikkatli ve titiz oldukları için, düşüncelerinde değişim çok yavaş zaman dilimlerinde oluşur.

ÇOCUKLARI:
Duygusal bağları güçlü çocuklardır. Kendilerini ifade edemedikleri zaman huzursuz ve sinirli olurlar. Daha küçük yaşlarda kendi egolarına düşkün kişilerdir. Okul yıllarında öğretmenlerine kendilerini sevdirmesini bilirler. Edebiyata ve müziğe düşkündürler.

BİZE ULAŞIN