Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Neşeli ve iyilik sever bir yapıya sahiptirler. Yaşamla barışık kişilerdir. En olumsuz zamanlarda bile iyimserliği elden bırakmazlar. Sahiplenme duyguları yoğun olmalarına karşı paylaşım konusunda son derece cömerttirler. Ailelerine ve sevdiklerine düşkün olup, onların her türlü sorunları ile ilgilenmekten hoşlanırlar. Yüce gönüllü ve sevecen yapıları onları herkesten farklı kılar. Değişim onlar için şarttır ve kendileriniz yenileyemezlerse, son derece mutsuz ve huzursuz olurlar. Seyahat etmek ve yeni insanlar tanımaktan büyük bir keyif alırlar. Dünyanın her yerinde özel dostlara sahiptirler. Güçlü kişileri severler ve zayıf insanlara tahammülleri yoktur. Araştırmaya yönelik çalışmalarda başarılı olurlar ve keşifçi bir ruha sahiptirler. Yaşamlarında daima onları oyalayacak bir amaçları vardır. İlgilenmez gibi görünüyor olsalar bile, kendilerinden saklanan her şeyi gizli bir şekilde merak ederler. Modayı yakından takip ederler ve marjinal giyimlerden hoşlanırlar.

ERKEKLERİ:
İdeallerini gerçekleştirme çabaları hiç tükenmez. Ruh enerjileri sanatsal olaylarda kendini gösterir. Daima yanında ona eşlik edecek eş ve ortağa ihtiyaçları vardır. Bilinçaltları normal kişilerden çok daha fazla güçlüdür. Çoğu kez geçmişe olan bağlılıkları onları üzer. Gücü seven kişilerdir.

KADINLARI:
Sorunlarını kendi doğrularıyla çözen pratik kişilerdir. Entelektüel çevrelerden hoşlanırlar. Disiplin duyguları her konuda kendilerini gösterir. Ailesine ve evine bağlıdırlar. Çok sevecen ve şefkatli tiplerdir. İlişkilerinde bitmeyen sorunları vardır. Duygusal sorunları olduğu zaman dengelerini çok kolay yitirirler. Kuvvetli inançları ve kendi doğruları vardır.

ÇOCUKLARI:
Ne düşündüklerini asla bilemezsiniz. Hedefleri konunda inatçı fakat, paylaşımcı değildirler. Bebekliklerinde şaşırtıcı bir şekilde zeka oyunları sergilerler. Ebeveynlerinin özel ilgilerine ihtiyaç duyarlar.

BİZE ULAŞIN