Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Hızlı düşünürler. Yorumlarını kendilerine sakladıkları için, çevrelerinde bilinmez bir tablo çizerler. Kendilerini anlatma konusunda beceriksizce davranırlar. Çevresel iletişimlerinde yaşadıkları sorunları başkalarıyla paylaşmaktan hoşlanırlar ve desteğe ihtiyaçları oldukları zaman onları yanlarında görmekten hoşlanırlar. Toplum kurallarını değiştirecek fikirler üreten bir kişiliğe sahiptirler. Sezgileri güçlüdür ve olağanüstü olaylara inanırlar. Sezgileri çok güçlüdür. Politikaya, yüksek öğrenime, akademik kariyere, yatkındırlar. Başkalarına tuhaf gelen değişik zevkleri ve fikirleri vardır.. Yaşamları çevresine göre daima farklıdır. Özgürlüklerini ve yaratıcılıklarını çok güzel kullanan bu kişilerle, yaşamak her zaman kolay olmadığını, onunla birlikte yaşayanlar çok iyi bilir.

KADINLARI:
Kişisel cazibeleri çok yüksektir. Duygusal yaşamları çok hareketli oldukları için, hayatları boyunca bir çok aşk maceraları olacaktır. Sözcükleri çok güzel kullanır ve dramatize ederler. Sanat ve entelektüel yönleri çok güçlüdür. Maddi konularda hiç kimseye güvenmezler. Yaşama pratik bakan ve hayaller yerine gerçekler peşinde koşan kişilerdir.

ERKEKLERİ:
Taviz vermekten hoşlanmazlar. Çevrelerinde iyi bir yorumcu olarak tanınırlar. Akıllı ve pratik düşündükleri için, iletişim içinde oldukları kişilerin belli özelliklere sahip olmalarını beklerler. Rafine ve kaliteli bir kişilikleri vardır. Emir almaktan sıkılırlar. En küçük bir tartışma sırasında son derece kaprisli ve huysuz olabilirler. Kendilerini ifade edebilecekleri ortamlardan hoşlanırlar.

ÇOCUKLARI:
Akıllı ve gözlemci yönleriyle ilgi çekmesini iyi bilirler. Matematiksel bir zekaya sahiptirler. Çözülmesi en zor problemleri bile kolayca çözerler. Garip ve ilgi çekici bir havaları vardır. Çok konuşmaktan hoşlanmazlar. Yemek seçerler. Belli zevkleri vardır. Alışkanlıklarının dışına çıkmaktan hoşlanmazlar.

BİZE ULAŞIN