Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Yerinde duramayan kişilikleri, zihinsel yeteneklerine karşın, fazla derin olmayan bir değerlendirme üslupları vardır. Edebiyat alanında yetenekleri sayesinde isim olmaya adaydırlar. Fazla duygusal sayılmazlar. Zevkleri duygularına değil, mantığına dayanır. Sevdikleri kişileri sık sık arayıp sorma özellikleri vardır. Mektup, telefon ve ziyaretlere oldukça düşkündürler. Yaşamlarında hareket olmadığı zaman, kendilerini bitkin ve enerjileri tükenmiş hissederler. Zihinsel uyarılar ve değişiklikler yaşamlarında olması gereken olgulardır. Güzel konuşurlar ve kendi düşüncelerinden çok, karşılarındaki kişilerin hoşlarına gidecek şeyleri söylemeye özen gösterirler. Planlayarak yaşamlarını geçiren kişiler değildirler. Sorunları ile yüz yüze gelmekten çekinir ve sürekli ertelemeler yaşarlar. Kavgadan nefret eden bir yapıları vardır. Olumsuz özelliklerinin başında, kendi menfaatleri her şeyin üstünde gelir ve kendilerine zarar gelmesinden korkarlar.

KADINLARI:
Konuşma içgüdüleri fazladır. Sorunlarını pratik bir şekilde çözerler. Lüks ve konforları için, her türlü imkanlarını kullanırlar. Ev yaşamlarına önem verdikleri için, aile değerleri her şeyden önce gelir. Ateşli bir mizaçları vardır. Çocukları ile ilişkileri kuvvetlidir.

ERKEKLERİ:
Düşüncelerini kolay değiştirmeyen güvenilir bir yapıya sahiptirler. Ailelerine düşkündürler. Geçmişine saygılı bir şekilde bağlı erkeklerdir. Çocukluk anıları onlar için çok önemlidir. Kazançlarını sonu belli olmayan işlerde yitirmek istemedikleri için, yapılarını sağlam temeller üzerinde kurmaktan hoşlanırlar. Ellerindeki parayı akıllıca harcamayı bilirler.

ÇOCUKLARI:
Akıllı ve inatçı çocuklardır. İstemediği bir şeyi onlara asla yaptıramazsınız. Sevdikleri tarafından eleştirilirlerse, kinci ve içine kapanık olurlar. Detaylar ve ayrıntıları unutmazlar. Kendileri izin vermediği müddetçe sizin onları yönlendirmenize imkan tanımazlar..

BİZE ULAŞIN