Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol Yorumluyor...

BU HAFTA DOĞANLAR:
Öğrenme kabiliyetleri yüksek kişilerdir. Hafızları çok güçlüdür. Bilgileri planlı bir şekilde zihnine yerleştirir ve yeri geldiği zaman ustaca kullanırlar.. Sorumluluk duyguları gelişmiştir.Oto kontrol sistemleri olağanüstüdür. İsteklerinde her zaman belli bir hedef vardır. Dış görünüşleri neşeli ve pozitiftir. Yakın akraba ilişkilerinde yapıcı ve birleştirici bir özellik taşırlar. Herhangi bir konuyla ilgili olarak başına gelen olaydan sonra, çıkarılabilecek en iyi dersi alır. Bundan sonra benzeri olaylarda tedbiri elden bırakmaz. Etkileyici fikirlerine, özensizliğini katmazsa son derece başarılı olurlar. Duygusal ve kendilerine güvenen ilginç kişilikleri vardır. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Emir almaktan hoşlanmazlar. Hırslı ve hızlı işleyen bir zekaya sahiptirler. Kendilerini dünyanın merkezi gibi görmekten vazgeçmeliler. Mülk edinme konusunda başarılı olacaklardır.

KADINLARI:
Çok ince sempatik ve iyi yürekli kişileridir. Parlak neşeli ve yaşam zevki ile dolu oldukları için, dost çevreleri oldukça geniştir. Biraz şiirsel bir yapıları vardır. Maceraya olan düşkünlükleri,duygusal konularda bazı problemler yaşamasına neden olacaktır. Değişim isteklerini frenlemelidirler.

ERKEKLERİ:
Sistemli, yetenekli ve sıkı tempoda çalışan kişilerdir. Disiplinli davranmaktan hoşlanırlar. Yaşamlarında her zaman çeşitli güç kaynaklarına ihtiyaç duyacaklardır. Başarılı bir evlilik veya ortaklık için yıldızlardan daima olumlu destek alacaklardır.

ÇOCUKLARI:
Daha küçük yaşlarda, gelecek ile ilgili planlar yaparlar. Yemek seçtikleri için, oldukça kaprisli çocuklardır. Mide ve bağırsakları hassastır. Bellekleri çok güçlüdür. Çabuk öfkelenirler. Alınganlık yaptıkları zaman kendi hallerine bırakılması uygun olur. Er geç size yaklaşacaklardır.. Uyku düzenine ihtiyaçları vardır.

BİZE ULAŞIN