Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

Filiz Özkol yorumluyor

Bu dönemde en çok samimiyet ve güvene ihtiyacımız var. Son günlerde unuttuğumuz isteklerimiz yeniden gündeme gelebilir.

HAFTANIN YORUMU:
Hep erteledigimiz isteklerimiz eski hataların tekrarlanmaması sartıyla daha da güzel olayları beraberinde getirecek. Sansımızın bize yardım edecegi bir dönem. Enerjimizi dogru kullanmalı, sorumluluk duygumuzu artırıcı ve psikolojik anlamda bizi sıkıntıya sokacak çalısmalardan uzak kalmalıyız. Dostluklarımıza daha fazla özen gösterecegiz. Sabit degerlerimizi korurken, farklı konularda da çalısmalarımızı ortaya koyacagız. Bu dönemde gezi programları ve kısa mesafeli yollar gündeme gelecektir. Uzun süredir görüsemediginiz dostlarımızı arayabiliriz.

BU HAFTA DOĞANLAR:
Kararlı, sakin ve serinkanlı kişilerdir. Bulundukları ortamın hem maddi hem de manevi açıdan rahat olmasını isterler. Güven duygularını yitirdikleri anda dengeleri çabuk bozulabilir. Risklere atılmaktan hoşlanmazlar. Güzellik tutkunu bu insanlar evlerini çiçek bahçesine çevirebilirler. İliskilerinde oldukça sabırlıdırlar. Tartışmalardan ve huzursuzluklardan uzak kalmaya çalışırlar. Arkadaşlık ve dostluk onlar için çok önemlidir.

KADINLAR:
Çekici bir görünüşleri vardır. Sanata ve müziğe olan ilgileri fazladır. Sesleri oldukça güzeldir. Sahiplenme duyguları yoğun ve askta oldukça kıskançtırlar. Geleneksel yapıları belirgindir. Güzelliklere ve rahatlarına düşkündürler.

ERKEKLER:
Duygularıyla isteklerini kolay bir şekilde ifade edebilen kişilerdir. Ailelerine ve sevdiklerine bağlıdırlar. Enerjilerini doğru bir şekilde kullandıkları için hata yapma olasılıkları çok azdır. Yaşamda geriye bakmaktan hoşlanmazlar. Haksızlıklar karşısında imkansızlıkları korkusuzca deneyen insanlardır.

BİZE ULAŞIN