Kraliyet Ailesi hikayelerini anlatmak için 1 milyon sterline anlaştılar!

Kraliyet görevlerini bırakarak ABD’ye taşınan Sussex Dükü ve düşesi Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin konuşmacı olmak için bir ajansla 1 milyon sterline anlaştığı öne sürüldü.

Giriş Tarihi: 26.06.2020 10:11 Güncelleme Tarihi: 26.06.2020 10:11

Meghan Markle ve Prens Harry, konuşarak para kazanacak. Kraliyet görevlerini bırakıp ABD'ye taşınan çiftin kraliyet ailesi hikayelerini anlatmak için 1 milyon sterline anlaştığı iddia edildi.

Sussex Dükü ve Düşesi'nin son zamanlarda kendini 'dünyanın önde gelen konuşmacı bürosu' olarak tanımlayan ve birlikte çalıştığı isimler arasında Obama çifti, Jane Goodall ve Oprah Winfrey'i sayan New York merkezli Harry Walker şirketiyle bir anlaşma imzaladığı öne sürüldü. Majesty dergisinin genel yayın yönetmeni Ingrid Seward, kraliyet çiftinin 1 milyon sterlinlik anlaşma neticesinde kraliyet ailesindeki hayatlarının ayrıntılarını anlatmalarının bekleneceğini belirtti.

KRALİYET AİLESİ HAKKINDA BAZI HİKAYELER ANLATMAK ZORUNDA KALACAKLAR
Kraliçe ve Prens Philip'in biyografilerini yazan Seward, The Mirror gazetesine verdiği röportajda, "Hiç kimse onlardan cinsiyet eşitliği ve çevre meselelerini duymak isemiyor. Harry ve Meghan, altı sıfırlı paranın hakkını vermek için kraliyet ailesi hakkında bazı hikayeler anlatmak zorunda kalacaklar" dedi.

BİZE ULAŞIN