''Bağışıklık sistemimiz oynamakla gerçek arasındaki farkı bilmiyor''

Dünyaca ünlü Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman, Jean Hanff Korelitz’in kitabından uyarlanan psikolojik gerilim türündeki mini dizi The Undoing'de canlandırdığı karakterden etkilendiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 14.01.2021 10:06 Güncelleme Tarihi: 14.01.2021 10:08

Hugh Grant ile başrolü paylaştığı dizide Jonathan Fraser'ı hayat veren 53 yaşındaki oyuncu çekimlerde hastalandığını söyledi. Nicole Kidman "Bir hafta çöküş yaşadım. Uykularım kaçtı. Oyuncuların rolün ağırlığıyla başa çıkabildikleri sanılıyor. Ama bağışıklık sistemimiz oynamakla gerçek arasındaki farkı bilmiyor" dedi.

THE UNDOİNG DİZİSİNİN KONUSU
David E. Kelley tarafından yazılan ve yaratılan, Susanne Bier tarafından yönetilen psikolojik dram türündeki dizi, şiddetli bir ölüm, kayıp bir koca ve şüpheli bir ilişki sonrasında tüm hayatını sorgulayan bir kadını konu alıyor. Dizi başarılı bir terapist olan Grace Sachs'ın hayatına odaklanıyor. Mutlu bir evlilik süren Grace'in hayatı vahşi bir kazanın ardından kocasının kaybolması ile kabusa döner. Kendisini bir anda felaketler dizisinin ortasında bulan talihsiz kadın, oğluyla birlikte yeni bir sayfa açmaya çalışır.

BİZE ULAŞIN