Selma Çilek

17.05.2013 14:33:39

Yeni koleksiyonunu Paris' te görücüye çıkardı

Genç modacı Selma Çilek, çok kısa zamanda büyük yol aldı ve yaptıgı basarılı islerle adını duyurmaya basardı. Bebek'te açtıgı showroom'unda tasarımlarını sergileyen Çilek, basarısını yurtdısına tasımayı da basardı. Çilwek, geçen hafta gerçeklesen dünyanın en önemli moda etkinliklerinden biri olan Paris Moda Haftası için Paris'teydi. Üstelik ziyaretçi olarak degil, modacı kimligiyle Paris'e gitti.


Selma Çilek, Paris'in en ünlü otellerinden biri olan Hotel Plaza Athenee'de Paris Moda Haftası boyunca 2013-2014 sonbahar-kıs koleksiyonunu moda tutkunlarının begenisine sundu. Çilek, 2013-2014 sonbahar-kıs koleksiyonunu Paris'e götürmeden önce ?stanbul'daki Venedik Sarayı'nda katalog çekimini gerçeklestirdi. Koleksiyonun çekimlerinde ise Hakan Kosif'in Brezilyalı model esi Evelize Kosif objektif karsısına geçti. Modelligi bırakan Evelize Kosif, yakın arkadası olan Selma Çilek için modellige geri döndü.


Magazin dünyasından Serenay Sarıkaya, Sinem Kobal, Naz Elmas, Sertab Erener gibi ünlü isimleri giydiren Çilek, Paris Moda Haftası'nda yakın arkadası dünyaca ünlü modacı Zuhair Murad'ın defilesine de katıldı. Murad da, Selma Çilek'in koleksiyonunu görmek için Hotel Plaza Athenee'e geldi. Murad, Çilek'in tasarımlarını çok begendi.
Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Uzak ülkelerde yaşayan dostlarınızla haberleşecek, işinizle ilgili yurt dışı açılımları için gerekli doneleri toplayacaksınız. Hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.