Tasarımını güncelleyip motorunu yeniledi

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon, mayıs ayında Türkiye yollarına çıkacak.

Giriş Tarihi: 29.02.2020 14:37 Güncelleme Tarihi: 29.02.2020 14:37

ŞERİF ERCAN serif.ercan@sabah.com.tr

Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep; Wrangler Rubicon'un yeni nesil versiyonu için ön sipariş almaya başladı. İlk üretildiği günden bu yana 2 milyonun üzerinde satış adedine imza atan Wrangler'in yeni modeli ülkemizde 2.0 litrelik 270 HP'lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu, üst düzey 4x4 yeteneği ve kapsamlı güvenlik donanımlarıyla satışa sunulacak. Ocak ayı itibarıyla ön satışına başlanan yeni Jeep Wrangler Rubicon, mayıs ayından itibaren sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.
Yeni Wrangler, Jeep mirası ve gücünü daha sofistike ve güncel bir tasarımla birleştirerek çizgisini çağın ötesine taşıyor. İkonik yedili ızgarası, maskülen tasarım hatlarının yanında gelmiş geçmiş en yetenekli SUV unvanlı Wrangler Rubicon, 2.0 litrelik 270 HP güç ve 400 Nm tork üreten turbo beslemeli yeni benzinli motoruyla dikkat çekiyor. Yeni Jeep Wrangler Rubicon; opsiyonel 32 inç lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4x4 sistemleri, sağlam çelik karter muhafazaları ve diğer birçok özellikle sürüş keyfini çok daha yukarıya taşıyor. Yeni Wrangler Rubicon, güvenli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan ileri özellikleri de kullanıcısına sunuyor. ParkSense Arka ve Ön Park Asistanı, Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC), dört standart hava yastığı gibi 65'ten fazla aktif ve pasif güvenlik sistemi ile donatılan Wrangler Rubicon'un üzerinde efsanevi 4x4 kabiliyetini ortaya koyan 'trail rated' nişanı yer alıyor. Mayıs 2020'de Türkiye yollarında olacak Wrangler Rubicon, arazi kabiliyetini teknoloji ile birleştirirken, kullanıcı dostu bir ara yüz sunuyor. Ayrıca akıllı telefonlara uyumlu bilgi-eğlence sistemi Uconnect ile yolculukları keyfe dönüştürüyor.

YENİ JEEP WRANGLER RUBICON; OPSİYONEL 32 INÇ LASTİKLER, DAHA GÜÇLÜ AKS MİLLERİ, DAHA BÜYÜK FRENLER, 4X4 SİSTEMLERİ, SAĞLAM ÇELİK KARTER MUHAFAZALARI VE DİĞER BİRÇOK ÖZELLİKLE SÜRÜŞ KEYFİNİ ÇOK DAHA YUKARIYA TAŞIYOR.

ŞİMDİYE KADAR 2 MİLYONUN ÜZERİNDE SATAN WRANGLER'IN YENİ MODELİ ÜLKEMİZDE 2.0 LİTRELİK 270 HP'LİK BENZİNLİ MOTOR VE 8 İLERİ OTOMATİK ŞANZIMAN KOMBİNASYONU VE KAPSAMLI GÜVENLİK DONANIMLARIYLA SATIŞA SUNULACAK.

BİZE ULAŞIN