Sosyetenin cesur yürekleri

Cemiyet hayatının kadınları her zaman son derece şık ve bakımlı halleri ile karşımıza çıkıyor. Çoğu zamanda kusursuz fiziklerini kullanarak yürek hoplattılar.

Giriş Tarihi: 04.12.2012 20:02 Güncelleme Tarihi: 15.09.2020 20:27

EDA TAŞPINAR
Cemiyetin sadece dekolte değil moda konusunda da en iddialı isimlerinden biri Eda Taşpınar. Gerek günlük kıyafetlerinde gerekse de katıldığı gece davetlerinde bacaklarına güvendiği için çoğunlukla mini giymeyi tercih eden Taşpınar böylece seçimini hep bu yönde kullanıyor. Kimi zaman sırt dekoltesine de yer veren Eda Taşpınar bu görüntüleriyle cemiyetin en iyi fiziğe sahip isimlerinden biri olarak da ön plana çıkıyor.

ELİF DÜRÜST
Kendi kıyafetlerini kendi tasarlayan cesur yüreklerden biri de Elif Dürüst. Her zaman şık ve bakımlı hali ile davetlerde boy gösteren Elif Hanım çoğu zaman iddialı dekoltelerinden de vazgeçemiyor. Genellikle tercihini sırt ve göğüs dekoltesinden yana kullanan Dürüst, böylece giyim konusunda sosyetenin en iddialılarından biri olarak ilk sıralara oturmayı da başarıyor.

SİNEM BAYER
Cemiyet hayatının renkli simalarından Sinem Bayer de giydiği cesur kıyafetleri ile biliniyor. Kıyafet seçimlerinde her zaman için en renkli ve en trendy kesimleri tercih eden Bayer, iki çocuk annesi olmasına rağmen genç kızları bile kıskandıracak kadar güzel vücut hatlarına sahip. Buna güvenerek dekolte seçimlerinde hayli cömert davranan Bayer, dekolte tercihini göğüs ve derin yırtmaçlardan yana kullanıyor.

SÜREYYA DÜRÜST
Sosyetenin en genç simalarından biri olan Süreyya Dürüst bu genç yaşının verdiği avantajı giydiği kıyafetlere de yansıtmayı başarıyor. Yaz aylarında, plajlarda verdiği pozlar ve gece hayatında giydiği derin dekoltelerle adından sıkça söz ettiren Dürüst, genelde uzun bacaklarını ön plana çıkaracak mini etekleri seçiyor. Böylece ince ve uzun fiziğiyle giydiği her kıyafeti kendine yakıştırıyor.

AYLİN TAHİNCİOĞLU
Sosyetenin kıyafetlerine en çok özen gösteren kadınlarından Aylin Tahincioğlu da ince fiziğe ve uzun bir boya sahip. Katıldığı davetlerde vücuda yapışan dar elbiselerin yanı sıra göğüs ve sırt dekoltesine de yer veren Tahincioğlu böylece her fırsatta ne kadar cesur olduğunu kanıtlayarak bakışları üzerine toplamayı başarıyor.

DERİN MERMERCİ
Cemiyet hayatının güzelliği ve düzgün fiziğiyle küçüklüğünden beri dikkat çeken isimlerinden Derin Mermerci, cesur kıyafetleriyle her zaman ön plana çıkıyor. Katıldığı davetlerde çoğunlukla sırt ve göğüs dekoltesine yer veren genç Mermerci bu şekilde yaşının getirdiği avantajları da cömertçe kullanıyor.

NALAN AKSOY
Genellikle mini etekleri ve cesur sırt dekolteleri ile tanınan Nalan Aksoy her daim iddialı olmayı bilen isimlerden. Tercih ettiği gece kıyafetlerinde her zaman dekolteye büyük önem veren Aksoy çok sık olmasa da kimi zaman göğüs dekoltesi de kullanıyor. Ancak Nalan Aksoy'un vücudundaki en iddalı bölgeleri bacakları ve sırtı diyebiliriz.

ŞEBNEM IŞIK
Emre Ergani ile nişanlandıktan sonra cemiyet hayatında adını sıkça duyuran Şebnem Işık da en yakın arkadaşı Eda Taşpınar gibi hem cesur kıyafetleri hem de modayı yakından takip etmesi ile tanınıyor. Çoğunlukla bacak ve sırt dekoltesini tercih eden Işık, nişanında bile sırtını cesurca sergileyen bir kıyafet giymeyi tercih etmişti.

REZZAN BENARDETE
Ablası Aylin Benardete gibi fotoğraf çektirmekten çok hoşlanmayan ve utangaç tavırları ile tanınan Rezzan Benardete de anlaşılan giyim konusunda ablasının yolundan gidiyor. Katıldığı davetlerde sade elbiseleriyle objektiflere yansıyan Rezzan Hanım dekolte tercihini Aylin Benardete gibi göğüsten yana kullanıyor.

AYLİN BENARDETE
Aylin Benardete cemiyetin genç ve güzel isimlerinden. Genellikle sessiz ve sakin tavırları ile tanınan Benardete giyim tercihinde de çoğunlukla sadece göğüs dekoltesine yer veriyor. Utangaç tavırları ile bilinen Aylin Hanım buna rağmen giydiği göğüs dekolteli kıyafetlerini üzerine yakıştırmayı da çok iyi biliyor.

DENİZ AKKAYA
Türkiye'nin adından her daim söz ettiren top modellerinden Deniz Akkaya güzelliği kadar dekolte kıyafetleriyle de çok konuşuluyor. Uzun boyu ve incecik fiziği sayesinde her giydiğini kendine yakıştırmayı beceren Deniz Akkaya her tür dekolteyi rahatlıkla kullanıyor. Kimi zaman derin yırtmaçlı elbiselerle göğüs dekoltesini de kombine eden ünlü model, böylece güzelliği kadar fiziğinin hakkını da veriyor.

MİNE NARİN
Güzelliğiyle konuşulan Mine Narin de davetlerde sıkça rastlanan bir isim. Çok fazla olmasa da giydiği cesur kıyafetlerle de adından söz ettirmeyi başaran Narin dekolte tercihini çoğu zaman göğüs ve sırt bölgesinden yana kullanıyor ve böylece cesur yürekler listemize giriyor.

ESİN MARAŞLIOĞLU
Modacı kimliğinin yanı sıra, katıldığı davetlerde giydiği cüretkar kıyafetlerle bütün dikkatleri üzerine çeken Esin Maraşlıoğlu, yıllara meydan okuyan fiziğiyle giydiği her kıyafetin hakkını veriyor. Genelde kendi tasarladığı kıyafetleri giyen Maraşlıoğlu, dekolte tercihini en çok göğüsten yana kullanıyor. Kızı Melissa Mızraklı'nın bile giymeye cesaret edemediği derin dekolteli kıyafetlerle adından sıkça söz ettiren Maraşlıoğlu bizim de listemizdeki yerini alıyor.

YOSUN REZA
Mermerci kardeşlerin ortancası Yosun Rezza da kardeşleri gibi, her zaman stil sahibi birine ait olduğu hemen anlaşılan kıyafetleri ve güzelliğiyle dikkat çekiyor. Genç yaşta anne olan ve hamileliği sırasında aldığı kiloları kısa zamanda veren Rezza, ince fiziğiyle derin dekolteli kıyafetleri de rahatlıkla taşıyabiliyor. Yurtdışında yaşayan Reza, İstanbul'da olduğu sıralarda katıldığı davetlerde sırtının güzelliğini gözler önüne seren kıyafetlerle dikkat çekiyor.

MİNE KALPAKÇIOĞLU
Cemiyet hayatının en güzel bayanlarından biri olan Mine Kalpakçıoğlu, katıldığı her davette şıklığı ve güzelliğiyle göz kamaştırıyor. Evlilik hayatı boyunca dekolteden vazgeçmeyen Kalpakçıoğlu, boşandıktan sonra da birbirinden şık kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Kıyafet seçimini düzgün fiziğini ön plana çıkaracak kıyafetlerden yana kullanırken, en çok dekolteyi minilerde ve göğüs bölgesinde tercih ediyor.

PINAR ALTUĞ
Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden hiç düşmeyen Pınar Altuğ, katıldığı davetlerde ve gece gezmelerinde giydiği birbirinden şık kıyafetlerle de adından sıkça söz ettiriyor. Kıyafetlerinden dekolteyi hiçbir zaman eksik etmeyen Altuğ, en çok sırt dekoltesini seviyor. Son aşkı Yağmur Atacan'ın da sevgilisinin en çok sırtını beğendiğini söylemesinin ardından, Pınar Altuğ'nun sırt dekoltesini daha çok göreceğiz gibi gözüküyor.

ENDER MERMERCİ
Sosyetenin en aranılan isimlerinden biridir Ender Mermerci. Katıldığı her davette şıklığı ile göz kamaştırır ve düzgün fiziği ile kızlarını da aratmaz. Giydiği kıyafetlerde yerine göre dekolteye de önem veren Ender Hanım genellikle sırt ve göğüs dekoltesini tercih eden isimlerden.. Geçtiğimiz aylarda giydiği beyaz Valentino elbisesindeki cesur sırt dekoltesi ise hala konuşuluyor.

HEVES EKİNCİ
Yaşına rağmen genç kızları aratmayacak bir fiziğe sahip olan Heves Ekinci de dekolte tercihini genellikle sırt bölgesinden yana kullanıyor. Giydiği kıyafetlerde sırtını cesurca, sergileyen davetlerin aranılan ismi Ekinci, zaman zaman göğüs dekoltesine de yer vererek dekoltenin yaşı olmadığını bir kez daha kanıtlıyor.

Öykü Yazıcıoğlu

13 Aralık 2006

BİZE ULAŞIN