Dostluklarının hikayesi içinizi ısıtacak

Bazı arkadaşlıklar vardır; herkesin gıpta ettiği cinsten, görenlerin içini ısıtır... Aynı kandan olmasalar da kardeş gibi bağlıdırlar birbirlerine. Aralarındaki güçlü bağ ile herkesi imrendirirler. İşte tam da böyle isimlerden; Beyhan Benardete & Merve Müftüoğlu, Laura Margarita & Elisabeth Mas, Ahu Orakçıoğlu & Tuba Ergin, Zeynep Yılmaz & Aylin Yılmaz, arkadaşlık ilişkilerinin dinamiklerini Şamdan Plus'a anlattı. Keyifli söyleşimizde onlarla sıkı dostluklarına dair her şeyi konuştuk.

HAZIRLAYAN MELİH TÜRK

1/13

Dünyanın iki farklı ülkesinden gelip, İstanbul'da tanışan Elisabeth Mas ve Laura Margarita, yabancısı oldukları bu ülkede birbirlerine destek olarak aşmışlar tüm sorunları. Gerçek dosta ihtiyaç duydukları anlarda hep bir arada olan iki ismin dostluklarının sırrını kendilerinden dinledik.

FOTOĞRAF ŞEREF YILMAZ

ELISABETH MAS
"O, HAYATIMDA ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP"

Ne zaman ve nerede tanıştınız?
ELISABETH MAS: Ortak arkadaşlarımız sayesinde İstanbul'da tanıştık.
LAURA MARGARITA: Birkaç sene önce İstanbul'da ortak arkadaşlarımız vesilesiyle tanıştık ve tanışır tanışmaz birbirimize ısındık.

İlk tanıştığınızda onun hakkında ne düşündünüz?
E.M.
Laura içine kapanık biridir ancak kendini açtığında akıllıca tavsiyeler veren koca yürekli bir insan olduğunu anlarsınız. Onun da benim gibi yaratıcı bir insan olmasını seviyorum. Bu yüzden onunla arkadaşlık etmekten keyif alıyorum.
L.M. Tanışır tanışmaz Elisabeth'in şen şakrak, neşeli ve enerjik kişiliğini sevdim. Bazen enerjisine hayret ediyorum, sanki hiç bitmeyen bir enerjisi var.

BİZE ULAŞIN