Burçlarınız bu hafta size neler söylüyor?

1/14

Filiz Özkol Yorumluyor...

Bu hafta doğanlar:
Duygular ve fiziksel olayları aynı paralellikte gider. Enerji dolu ve maceracı bir yapıları vardır. İhtiraslı ve tutkulu yapıları ile karşı cins üzerinde etkileri çok güçlüdür. Günlük programlarda rutin çalışmaktan bunalırlar.. Çabuk sıkılan bir yapıya sahiptirler. Kendilerine çok güvendikleri için, çevrelerinde fazla cesur olarak bilinirler. Hakimiyet altına girmekten nefret ederler. Entelektüel merakları vardır. İyi bir basın yazarı veya gazeteci olabilirler. Keskin bir zeka ve sivri bir dilleri vardır. Olaylar karşısında pratik düşündükleri için, hukuk, politika, ve yurt dışı eğitmenliği onlar içindir. Arkadaş çevreleri ilginç ve aydın kişilerdir. Başkaları için para harcamaktan çok, kendilerine yatırım yapmaktan hoşlanırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve mistik konular ilgilerini çeker.

Erkekleri:
Yaşamları fanteziler ile doludur. Her türlü sanatsal olaylara yatkındırlar. Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar. Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir. Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler. Genelde pek çok işini, perde arkasından yönetirler. Gizliliğe eğilimidirler.

Kadınları:
Maddi konularda güven duygusuna çok fazla önem verdikleri için de, paralarını biriktirmekten hoşlanırlar. Aşk yaşantıları oldukça karışıktır. Maddi evlilik yapabilir ve sonra da mutsuz olurlar. Artistik yetenekleri çok gelişmiş olduğu için de mesleklerini bu yönde geliştirmeleri ve değerlendirmelidirler.

Çocukları:
Farklı çocuklardır. Kendilerini aşacak boyundan büyük işler yapmaya başlarlar. Daha küçük yaşlarda yaşından büyük tavırlarıyla ve fikirleriyle, ebeveynlerini şaşırtır. Büyümüşte küçülmüş bir edaları vardır. Pazıl tarzı veya mekanik oyunlarında oldukça beceriklidirler.

BİZE ULAŞIN