Jennifer Lopez yeni albümünün tarihini duyurdu!

Jennifer Lopez’in yeni albümü ‘This is Me… Now’ hakkında merak edilenleri derledik.

Jennifer Lopez yeni albümünün tarihini duyurdu!

Haber: Gülçin İşler Fırat


Jennifer Lopez, yeni stüdyo albümü ‘This Is Me… Now’u 16 Şubat 2024’te yayınlayacağını geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından duyurdu. 2002 yılında çıkardığı ‘This is Me… Then’ albümüne 20 yıl sonra ‘This is Me… Now’ adıyla gönderme yapan ünlü sanatçının bu albüme dair yorumu ise şu şekilde: “Bu müzikal deneyim, aşk hakkındaki gerçek arayışı üzerine, müzik, film ve gerçeklik aracılığıyla bir yaşam yolculuğunun bir manifestosudur”oldu.


 

Bu albümün diğerlerinden farkı ise ünlü starın Ben Affleck ile olan ilişkisindeki aşkı, hayal kırıklıklarını en dürüst ve kişisel anıları da içeren şekilde paylaştığı samimi bir aşk yolculuğu tadında bir belgesel film ile birlikte gelmesi. Dave Mayers’ın yönettiği belgesel film, Lopez’in 20 yıl önce çıkardığı ‘This is Me… Then’ albümünden bu zamana kendi yolunu bulma yolculuğunu anlatırken, Affleck’e göndermeler de yapıyor.Albümün ilk single parçası olan ‘Can’t Get Enough’ teaser’ı sosyal medyada büyük beğeni aldı, 13 Ocak 2024’te albümden ilk bu şarkı yayınlanacak.

 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.