Jennifer Lopez Yeni Filminin Tanıtımında

Jennifer Lopez yeni albümüyle eş zamanlı çıkacak filmi 'This Is Me... Now' filminin dünya prömiyerinde eşi Ben Affleck'i öpücüklere boğdu

Jennifer Lopez Yeni Filminin Tanıtımında

Yeni stüdyo albümü ‘This Is Me… Now’u 16 Şubat'ta çıkaracak Jennifer Lopez, albüm ile eş zamanlı olarak çıkacak belgeseli 'This Is Me... Now'u dün akşam tanıttı. Lopez, filmini tanıttığı galada eşi Ben Affleck ile aşk pozları verdi!This Is Me... Now, Lopez'in 2002 yılından bu zamana, 22 yıl içinde geçen duygusal, psikolojik, aşk yolculuğunu, hayatını ve deneyimlerini anlatıyor. ünlü sanatçı dijital platformda yayınlanacak filmin senaryosunu eşi Ben Affleck ile yazdı.


2002 yılında çıkardığı ‘This is Me… Then’ albümüne 20 yıl sonra ‘This is Me… Now’ adıyla gönderme yapan ünlü sanatçının bu albüme dair yorumu ise şu şekilde: “Bu müzikal deneyim, aşk hakkındaki gerçek arayışı üzerine, müzik, film  ve gerçeklik aracılığıyla bir yaşam yolculuğunun bir manifestosudur”oldu.


Gala gecesinde kırmızı güllerin arasında poz veren Jennifer Lopez, Ben Affleck çifti. Lopez'in bu özel gün için kıyafet seçimi ise Zuhair Murad tasarımı oldu.


Filmin yayınlanan tanıtımında Ben Affleck'in yazdığı 24 Kasım 2002 tarihli bir not görülüyor. Notta "Aşk zor ama sen tatlısın. Hediye için teşekkürler. Umarım çiçekleri seversin. Hiç yetmez demiştin. Sana inanıyorum" ifadeleri yer alıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.