Farkını gösterdi

Giriş Tarihi: 03.08.2022 16:57 Güncelleme Tarihi: 03.08.2022 16:57

ŞERİF ERCAN

Lüks bohem konseptiyle açıldığı günden beri büyük beğeni toplayan ve üç yıldır 'Türkiye'nin en iyi plajı' seçilen The Beach of MOMO, temmuz başında 'MOMO BDRM' adıyla Bodrum şubesini açtı. Beach, konumu, mimarisi, mönüsü ve partileriyle kısa sürede Bodrum'un en popüler adresleri arasına girdi. MOMO'nun yaratıcısı Burak Beşer; uzun hazırlıklar sonucu tamamlanan MOMO BDRM'da hedeflerinin, Bodrum gibi dünyada eşi benzeri olmayan bir lokasyonun farkını hissettirmek olduğunu ve bunu da başardıklarını söyledi. Beach, Elvan Karakimseli yönetimindeki ekibiyle hizmet veriyor.

ALAÇATI'DA SESS EĞLENCESİ
Türkçe müzik eğlencesinin en iyi adreslerinden olan Sess, bu yaz Alaçatı'da şube açtı. Sess Alaçatı, Hacımemiş'te, eşsiz yemek mönüsü ve gece kulübü konsepti ile haftanın her günü 18.00 itibariyle misafirlerini ağırlıyor. Yemek saati ile başlayan keyifli şarkılar, gecenin başlaması ile Sess Kulüp'te devam ediyor. En seçkin 80'ler, 90'lar Türkçe ve yabancı şarkıların eşlik ettiği Sess gecelerine, perşembe akşamları Serhan Sokulgan, cuma ve cumartesi akşamları Akşit Ersoy performansı eşlik ediyor.

YENİLENDİ
Yalıkavak Marina'da görkemli barı ve lezzetli mönüsüyle misafirlerini keyifli bir ortamda DJ performanslarıyla ağırlayan Fenix, yaza yepyeni enerjisiyle girdi. Yeme-içme sektöründe başarılı tasarımlarıyla adından söz ettiren WANGAN Studio tarafından yenilenen mimarisinde, egzotik hava korunurken yeşillikler içinde yaratılan ortam dikkat çekiyor. Kaliteli yemek ve iyi müziği şık ambiyansıyla tamamlayan Fenix'in ikonikleşmiş görkemli barı, mekanın en gözde simgesi olmaya devam ederken mimari yapıda korunan palmiye ağaçları ise misafirlere tropikal bir bahçede oldukları hissini yaşatıyor.

YENİ YÜZÜYLE AÇILDI
Tarihi Yarımada'nın kalbinde, İstanbul'un nefes kesici güzellikteki yapılarına birkaç adım mesafede, özel mimarisi ve samimi atmosferiyle benzersiz bir deneyim sunan Four Seasons Hotel Sultanahmet, yenilenen yüzüyle konuklarına kapılarını açtı. Kendine has karakteri, simge haline gelmiş binası ve emsalsiz servis kalitesiyle 1996 yılından itibaren hizmet veren otel, iki yıl süren renovasyon sürecinin ardından misafirlerini özgün, lüks ve benzersiz bir konaklama deneyimi yaşamaya davet ediyor.

BİZE ULAŞIN