Dioriviera kapsül koleksiyonu

Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan ve sürekli olarak yenilenen Dioriviera Kapsül Koleksiyonu, yaz mevsiminde gerçekleşen kaçışlara davetiye niteliği taşıyor.

Giriş Tarihi: 31.05.2021 16:55 Güncelleme Tarihi: 31.05.2021 16:55

"Toile de Jouy"dan "Dior Oblique" motifine Maison'un kodlarıyla yaratılan desen oyunları kadın giyim ürünleri, çanta, ayakkabı ve aksesuarları süslerken; Sonbahar 2021 Koleksiyonu'ndaki Pop vurgulara referansta bulunulmasıyla çarpıcı bir açık yeşil ve frambuaz tonu kapsül koleksiyona dahil ediliyor. Lady D-Lite ve Dior Caro gibi Maison'un ikonik çantaları, bu sezon rüya gibi destinasyonların isimlerinin yazılı olduğu yeni denizci üstleriyle bir araya gelirken Dior Maison koleksiyonundan dekoratif objeler adeta yaşama sanatını kutlayan bu seriyi tamamlıyor.

Dioriviera Kapsül Koleksiyonu, Mayıs ayının sonundan itibaren Saint-Tropez, Cannes, Monaco, Portofino, Capri, Marbella ve Porto Cervo'daki Dior butiklerine ek olarak; dünya çapındaki resort destinasyonları Mykonos Village, Mykonos Nammos, Forte Dei Marmi, Cortina d'Ampezzo, Il Riccio, Ibiza, Montecito ve Montenegro'daki pop-up mağazalarda ve kapılarını ilk kez açacak Portonovi Marina'da keşfedilebilir.

BİZE ULAŞIN