Natalia Vodianova da Bee Goddess’ın tılsımına kapıldı

Bee Goddess’ın tılsım mücevherlerini taşıyan dünyaca ünlü isimler arasında, ünlü Rus model, bir numaralı stil ikonu, hayırsever ve girişimci Natalia Vodianova da katıldı.

Giriş Tarihi: 12.10.2021 13:30 Güncelleme Tarihi: 12.10.2021 13:31

Yıllar boyunca top model olarak tüm moda dünyasının yakından takip ettiği, Forbes dergisinin en zengin iş insanı seçilen LVMH CEO'su Bernard Arnault'un oğlu Antoine Arnault ile evli, 5 çocuk annesi Natalia Vodianova, aynı zamanda yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekiyor. Birçok kuruluş tarafından 'Yılın İlhamı', 'Yılın Kadını ve Çocukların Sesi' ve 'Yılın Kadınları' ödüllerine layık görülen, bu yıl da Birleşmiş Milletler tarafından 'İyi Niyet Elçisi' seçilen Vodianova'nın mücevher tercihi Bee Goddess'ın en sevilen tasarımlarından biri olan Kraliçe Arı tılsımını seçti.

Bee Goddess'ın tılsım mücevherlerini yıllardır kullanan Kate Winslet ise bu kez 8 Eylül Çarşamba günü Londra'da gerçekleşen yeni belgesel filmi 'Eating Our Way to Extinction'ın gala gecesinde Bee Goddess tılsım mücevherlerini tercih etti. Kate Winslet aynı zamanda TIME'ın 2021 TIME100 listesi kapak çekiminde de Bee Goddess tılsım mücevherleri ile ışıldıyor.

BİZE ULAŞIN