Az daha düğünleri iptal oluyormuş!

3 Eylül'de Bodrum'da vuslata eren 4. Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel'in torunu Özdem Gürsel ile iş insanı Mehmet Yemeniciler'in izdivacı da az kalsın kendileri ile aynı gün evlenecek olan Hacı Sabancı- Nazlı Kayı'nın düğünü gibi erteleniyormuş!

Giriş Tarihi: 14.09.2021 11:43 Güncelleme Tarihi: 14.09.2021 11:43

Bülent Cankurt'un haberine göre; Hatırlarsınız; Nazlı Hanım'ın babası, düğünden beş gün önce yazlıkta kalp krizi geçirip vefat edince, düğünleri ertelenmişti. Tesadüfe bakın ki, Özdem Gürsel'in annesi Türkan Hanım da, düğünden bir hafta önce Bodrum Loft'taki yazlığında denize girerken kalp krizi geçirmiş.

O esnada Özdem Gürsel ile ablası Melkan Gürsel, uçaktaymış. Kötü haberi alan ailenin yakın dostu Sahir Erozan, anında Loft'a gitmiş ve Türkan Hanım'ı hastaneye yetiştirmiş. İşin ilginci, Türkan Hanım'ı hastaneye yetiştirip ölümden döndürürken Sahir Bey'e, Melkan Gürsel ile yıllarca flört eden ve evliliğin eşiğinden dönen Taha Tatlıcı yardım etmiş.

Yani Özdem Gürsel, ablasının eski sevgilisi sayesinde evlenebilmiş! Türkan Hanım'a uzun ömürler, Yemenici çiftine de mutluluklar diliyorum.

BİZE ULAŞIN