Tesadüfün böylesi! Kuzeniyle aynı tarihte evlendi

Hacı-Nazlı Sabancı çiftinin 3 yıllık ilişkilerini resmiyete dökmek için seçtikleri tarihten tam 11 yıl önce, 9 Ekim 2010'da başka bir Sabancı vuslata ermişti!

Giriş Tarihi: 13.10.2021 10:59 Güncelleme Tarihi: 13.10.2021 10:59

Bülent Cankurt'un haberine göre; 600 milyon dolarlık servetiyle Forbes'un En Zengin 100 Türk listesinde bu yıl 57'nci sırada olan Yalçın Sabancı'nın büyük oğlu İlhan Sabancı, Pınar Konca ile yine bir cumartesi günü, Nazlı-Hacı Sabancı'nın asıl evlenmek istedikleri yerde, Çırağan Sarayı'nda evlenmişti.

Aslında 3 Eylül'de Çırağan Sarayı'nda evlenme planları yapan Hacı Sabancı, Nazlı Hanım'ın babasının 40'nın çıktığı ertesi gün evlenince, kuzeni İlhan Sabancı ile evlilik tarihleri çakışmış oldu. Bu arada 11. evlilik yıl dönümlerini baş başa gittikleri Marmaris tatilinde kutlayan İlhan-Pınar Sabancı çiftinin Yalçın, Arya ve Lia adında üç çocukları var. Bakalım Hacı Sabancı'nın, kuzeniyle evlilik tarihi çakıştığı gibi çocuk sayısı da çakışacak mı? Umarım Hacı-Nazlı Sabancı çiftinin, İlhan-Pınar Sabancı gibi mutlu bir evliliği olur.

GELİN EVİNDE PANKART AÇMIŞTI
İlhan Sabancı, 9 Ekim 2010'da, Pınar Konca'yı evinden almaya gittiğinde, üzerinde fotoğraflarının bulunduğu ve "Bugün gelin geliyorsun evimize, huzur getirdin ailemize" yazan bir pankart açmıştı ve bu pankart o dönem çok konuşulmuştu.

BİZE ULAŞIN