Düşes Camilla'dan yıllar sonra gelen Prenses Diana açıklaması

Düşes Camilla, Prens Charles ve Prenses Diana’nın evliliğinin bitmesinden sorumlu tutulan kişi olarak oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 23.06.2022 09:15 Güncelleme Tarihi: 23.06.2022 09:16

Cornwall düşesi Camilla Parker Bowles, Prens Charles ve Prenses Diana'nın evliliğinin bitmesine neden olduğu iddiaları ve kendisine gelen eleştiriler hakkında ilk kez konuştu.

"DEVAMLI HEDEF GÖSTERİLMEK ÇOK ZOR"
Diana ve Charles'ın evliliği sırasında Charles ile yıllarca ilişki yaşadığı, çiftin evliliğinin bitmesine neden olduğu ve hatta halkın gözünde hala 'Diana'yı mahveden kadın' olarak gösterildiği iddia edilen Camilla, yıllardır hedef gösterilmenin ve sürekli ağır eleştirilerin odağında olmanın çok zor olduğunu söyledi.

"O kadar uzun süre incelendim ki, bununla yaşamanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Kimse daima hedef olmaktan ve eleştirilmekten hoşlanmaz" dedi.

''HAYATA DEVAM ETMELİSİN''
Halkın yanı sıra özellikle medyanın ağır eleştirilerine maruz kalan Camilla, "Sonunda sanırım bu durumlarla başa çıkabiliyorum ve hayatıma devam ediyorum. Ne olursa olsun hayata devam etmelisin" şeklinde konuştu.

Camilla röportajında, Diana ve Charles'ın evliliğinin bitmesine neden olduğu iddiaları üzerine konuşmayı ise tercih etmedi.

BİZE ULAŞIN