Haftalık Burç Yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 27 Mayıs- 3 Haziran haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Merhabalar, 


İlginç günlerden geçiyoruz. Belki merakla, belki yılgınlıkla, kaygıyla burada olabilirsiniz şu an. Belirsizlik insana en ağır gelen yüklerden biridir ne de olsa. 


Haftanın ilk 2 günü daha sakin bir iletişim vaat ederken, Çarşamba’nın akşamı itibariyle konuşmalarımıza ve hareketlerimize dikkat etmeliyiz. Çok fazla insanın, sanki aklı durmuşçasına sonuçlarını düşünmeden tuhaf işlere kalkıştığını, tuhaf laflar ettiğini görebiliriz. Cuma ve hafta sonu, hiç ummadığınız insanlardan geri adımlar gelebilir. Bunları olumlu değerlendirmek veya sınırlarınızı korumaya karar vermek size kalmış. “Sen” de aniden haksız olduğun veya artık işine gelmediği, umursamadığın için bir şeylere dair beklenmeyen diplomatik adımlar atabilirsin. Kadınlar olarak bu hafta çok tuhaf davranabiliriz. İletişimde, tavırlarda, niyetlerde… Nefsimize çok dalmadan, dikkatli hareket etmemizde fayda var. Bu hafta biraz zorlayıcı geçebilir. Biliyorsunuz neredeyse her zaman olumlu konuşurum fakat bu hafta biraz ilginç. 


Haydi zodyak turumuza geçelim. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.