Suzan Sabancı Dinçer kardeşini yalnız bırakmıyor

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, boşanma arifesinde olan kardeşi Çiğdem Sabancı Bilen’in en büyük destekçisi.

Abla-kardeş Bebek'te yürüyüş yaptılar.

Sabah Günaydın Gazetesi yazarı Bülent Cankurt'un haberi:


Sosyete kulislerinde şimdilerde en çok konuşulan konu, Erol Sabancı’nın küçük kızı Çiğdem Sabancı Bilen ile 26 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşi Faruk Bilen’in sancılı boşanma süreci. Kasım 2022’de evlerini ayırmaları ve ardından Çiğdem Sabancı Bilen’in boşanma davası açmasıyla başlayan süreç, Faruk Bilen’in, kayınpederinin düğün hediyesi olarak verdiği 250 bin doların yarısını almak için açtığı davayla bambaşka bir boyuta taşınmıştı. Bu evlilikten iki kızı olan Çiğdem Hanım, bu sancılı süreçte en büyük desteği, ablası Suzan Sabancı Dinçer’den görüyor. Suzan Hanım, sıkıntılı günler yaşayan kardeşini yanından hiç ayırmıyor, her fırsatta onunla buluşuyor. Suzan Hanım ve Çiğdem Hanım önceki gün yine birlikteydi. Bu kez Bebek’te buluşan kardeşler, önce Boğaz’da biraz yürüyüş yaptı ardından da bir kafe oturup uzun uzun sohbet ettiler. Sosyete gibi ben de bu boşanmanın nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyorum.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.