100. Yıl Cumhuriyet Kutlaması

Cumhuriyet'in 100. yılı kutlaması anlamlı bir bağış ile bütünleşti

100. Yıl Cumhuriyet Kutlaması

Haber: Gülçin İşler Fırat


ÇABA Derneği ve Fairmont Quasar Istanbul, Cumhuriyetin 100. yılının coşkuyla kutlandığı ve elde edilen tüm gelirin ÇABAÇAM Eğitim Birimi’ne aktarıldığı bir Cumhuriyet Kutlaması düzenledi. ÇABA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Zehebi ve Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete deprem bölgesinde gönüllü olarak çocuklar için çalışan öğretmenler, Çaba Derneği üyeleri, destekçileri ve ünlü sanatçılar katıldı.


Eda Kosif


Cumhuriyet Bayramı kutlaması deprem bölgesinde görev alan öğretmenlere plaketlerinin verildiği ödül töreni ve kısa film gösterisi ile başladı.Geceden elde edilen gelirin tamamı, ÇABAÇAM Eğitim Birimi’ne aktarıldı.


Simay Kamer


Gecede konuklara Executive Chef Ercan Yamantürk tarafından “Türkiye'nin yedi bölgesinden yemekler" konsepti ile hazırlanan lezzetler sunuldu. Melis Köksal’ın caz ve Atatürk’ün en sevdiği şarkılardan oluşan repertuvarı ile renklenen gece, zeybek performansı ile devam etti. Gecenin sonunda sahne alan Murmusica ise hareketli ritimleriyle konuklara keyifli saatler yaşattı. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.