Afrika’da unutulmaz doğum günü kutlaması

Kenya’da doğa ile iç içe çocukları ve arkadaşlarıyla doğum gününü kutlayan Alara Koçibey’in işte o anları…

Afrika’da unutulmaz doğum günü!

Haber: Gülçin İşler Fırat


Cemiyet hayatının ünlü ismi, iç mimar Alara Koçibey, Kenya’da doğum günü kutladı. 52 yaşına giren Koçibey’in “bir insanın hayal edebileceği en inanılmaz doğum günlerinden biriydi” sözleriyle ifade ettiği özel kutlamada Cem Uzan ile evliliğinden olan kızı Paris ve oğlu Renç Uzan ve sevgilisi Eren Morova da yanındaydı. Aile üyelerinin yanı sıra iş ortakları ve dostları olan Tuvana Büyükçınar Demir, Emine Kütük ile arkadaşları bu çok özel seyahate katılmışlar.Alara Koçibey doğum günü kutlamasını sosyal medyasında paylaştığı fotoğraflarla şu sözlerle ifade etti: “En sevdiklerim, dünyanın esas sahipleri muhteşem hayvanlar, tanıştığım en içten insanlar, Mara kabilesi, olabilecek en majestic doğa manzarası ve en sevdiğim filmlerden biri olan ‘Out of Africa’nın’ çekildiği tepe…” ve bu özel günde yanında olan dostlarına da teşekkür ederek “buralara kadar geldiğiniz ve bana bu epic doğum gününü yaşattığınız için hepinizi çok seviyorum” notunu da ekledi.


Alara Koçibey'in Cem Uzan'dan olan çocukları Yasmin Paris Uzan(20) ve Renç Emre Uzan (25) da bu seyahatte annelerinin yanındaydı. Paris Uzan Tokyo'da, Renç Uzan ise Londra'da yaşıyor.Başarılı iç mimar Alara Koçibey, 2013 yılında Tuvana Büyükçınar Demir ve Emine Kütük ile ortak olarak '3 Moms'ı açmışlardı; o zamandan bu zamana ortaklıklarını sürdüren başarılı iş kadınları 2017 yılında da dekorasyon üzerine işlerini yürüttükleri 3 Homes'u hayata geçirdi. İş ortakları aynı zamanda yakın 3 arkadaş olan ünlü isimler bu özel doğum günü partisinde de birlikteydi.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.