Alaçatı'nın En Yenisi Açıldı

Alaçatı'nın en yenisi Sereia, ünlü isimlerin katılımıyla çok özel bir davetle açıldı

Alaçatı'nın En Yenisi Açıldı

Pixi İstanbul’un yaratıcılarının en yeni mekanları Sereia, özgün Akdeniz mutfağı, kokteylleri, mimarisi ve tüm yaz ağırlayacağı Mykonos’un ünlü Dj’leriyle bu yaza damgasını vuracak. 29 Haziran Cumartesi gecesi, Sereia’nın danışman şefi Athinagoras Kostakos’un da katıldığı özel davete sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Dünyaca ünlü şef Athinagoras Kostakos’un Sereia için hazırladığı ve yaz boyu servis edilecek özel menüsü büyük beğeni topladı. Gece, ünlü Dj Chris IDH’nin unutulmaz performansıyla son buldu.


Mirela Cerica


Deniz kızı Sereia, Alaçatı’nın en yenisi


Menü danışman şefliğini, Pixi İstanbul’un sevilen tabaklarını hayata geçiren dünyaca ünlü Yunan şef Athinagoras Kostakos’un üstlendiği Sereia, özgün Akdeniz mutfağı ve zengin şarap kavıyla öne çıkıyor. Athinagoras aynı zamanda Nōema Mykonos, Scorpios Mykonos gibi Mykonos’un en ünlü restoranlarında ve Londra’daki Bacchanalia Mayfair’de danışman şef olarak çalışıyor.


Doğukan Güngör


Sereia’nın sofistike menüsünde Pixi İstanbul’un sevilen yemeklerinin yanı sıra ağırlıklı olarak deniz ürünleri öne çıkıyor. Ayrıca Sereia Bar Koordinatörü Alex Kostenyuk, isimleriyle de öne çıkan imza kokteyllerden Artemis, Queen’s Dream ve Demeter’i tavsiye ediyor. Müzikleriyle de oldukça iddialı olan Sereia, sezon boyu Mykonos’un ünlü Dj’lerini ağırlayacak. 


Tuba Ünsal


Dünyaca ünlü ve ödüllü mimar Belenko Design Studio tarafından tasarlanan Sereia, minimal detayların hakimiyetinde, pastel tonlarıyla sakin bir atmosfer yaratıyor. Restoranın içinde yer alan ada barı ve üstündeki ikonik ağaç tasarımı dikkatleri üzerine çekiyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.