İKİZLER

Genel Özellikleri (22 Mayıs - 21 Haziran)

İKİZLER

Grup: Hava, erkek, pozitif, değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Sarı, gri,mavi,açık mavi, siyah

Değerli Taş: Akik


Kişisel Özellikleri

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların uyum sağlayamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. Bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. Aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Düşünüyorum' dur. Fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. Bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.


Fiziksel Özellikler

Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boy, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri çok güçlüdür


İkizler Ünlüleri

Adile Naşit, Bülent Ecevit, Tansu Çiller, Çetin Altan, George Bush, J.Paul Sartre, Marilyn Monroe, Clint Eastwood, Tcıny Curtis, Che Guevera, John F. Kennedy, John Wayne, Thomas Mann, Erdal İnönü. Şebnem Özinal Kerem Alışık Kenan Doğulu Nilüfer, Bülent Ersoy


Dr. İris Gizem Yücel'in İkizler Burcu ile ilgili haftalık yorumu

Eğlenceli İkizler selam, bu hafta bir süredir ertelediğiniz maneviyata yönelik çalışmalarınızı ve inşa sürecinizi yeniden başlatıyorsunuz. Pazartesi sabah uyandığınızda büyülü bir şekilde Matrix’teki “I know kung-fu” gibi, “yoga yapacağım, tarot bakıyorum, namaz kılacağım” gibi ruhsal bir harekete geçiş yaşayabilirsiniz. Güzel devamlar bunlar, peşinden gitmelisiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe, kendinizi yeni bir “ben” olmaya dair hazır hissedeceksiniz. Kendinizle inatlaşmayı bırakıp, kanatları takıyorsunuz. Cuma aniden yoga stüdyosuna, belki Gökruh’ta astroloji veya gelişim derslerine kayıt olurken kendinizi bulabilirsiniz. Cumartesi bütçe planlaması yapıp, bir şeylerden vazgeçip yerine daha iyilerini seçerken; Pazar arkadaşlarınızla arkadaşlarla eğlenceli bir gün ile haftayı tamamlıyorsunuz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.