Çaba Fest İçin Geri Sayım Başlıyor

Çaba Derneği 20'inci yılını Envoy Beykoz ana sponsorluğunda gerçekleşecek 'Çaba Fest' ile kutluyor.

Çaba Fest İçin Geri Sayım Başlıyor

Tüm hayallerin gerçek olabileceği fikrinden doğan ve eğitime verdiği büyük desteklerle öne çıkan ÇABA Derneği’nin her yıl düzenlediği “ÇABA Fest” için geri sayım başladı. Bu yıl 20. yılını kutlayan ÇABA Derneği, 2-3 Mayıs tarihlerinde ENVOY GY’nin heyecanla beklenen projesi ENVOY Beykoz ana sponsorluğunda Four Seasons Hotel’de özgün ve yaratıcı markaların katılımı ile gerçekleşecek.

 

Bu yıl 20. Yılını kutlayan ÇABA Derneği’nin geleneksel ÇABA Fest etkinliği, bu yıl ENVOY GY’nin heyecanla beklenen projesi ENVOY Beykoz ana sponsorluğunda, 2-3 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Hotel’de gerçekleşecek. ÇABA Fest renkli içerikleri, zengin yeme içme detayları ve sürpriz kutlama konseriyle bu yıl da oldukça iddialı. 200’e yakın markanın katılımıyla benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan ÇABA Fest, gala konseriyle de adından söz ettirecek. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.