Calvin Klein Jeans’in yeni mağazası Akasya’da açıldı

Calvin Klein, yeni açtığı Akasya'da 170 metrekarelik mağazasıyla moda tutkunlarını bekliyor

Calvin Klein Jeans’in yeni mağazası Akasya’da açıldı

Calvin Klein, yeni Calvin Klein Jeans mağazasının kapılarını Akasya’da açtı. 170 metrekarelik mağazada Calvin Klein Jeans'in kadın ve erkek koleksiyonlarının yanı sıra ayakkabı, çanta ve iç giyim seçkileri de bulunuyor.

Mağaza, aydınlatmasından iç mekanda kullanılan nötr renklere kadar markanın DNA’sını taşıyor ve görsel dünyasını yansıtıyor. Calvin Klein Jeans'in ikonik ve minimal parçalarının dikkat çektiği mağazada dış giyim ve sweatshirt koleksiyonları da göze çarpıyor. Calvin Klein, moda tutkunlarını Akasya'daki yeni Calvin Klein Jeans mağazasına davet ediyor.


 

Calvin Klein Hakkında:

Calvin Klein, cesur, ilerici idealleri ve estetik anlayışıyla dünya çapında tanınan bir yaşam tarzı markasıdır. Modern ve minimalist bir tasarım yaklaşımını, kışkırtıcı görselleri ve kültürel otantik bağlantısıyla, 50 yılı aşkın bir süredir müşterileriyle buluşturuyor.

1968 yılında Barry Schwartz tarafından kurulan Calvin Klein, Calvin Klein marka ailesi ve lisanslı ürün yelpazesi ile Amerikan modasına liderlik etmektedir. 2019 yılında 9 milyar dolarlık küresel perakende satış elde eden Calvin Klein ürünlerini 110'dan fazla ülkede müşterileriyle buluşturuyor. Calvin Klein, dünya çapında 11.500'den fazla çalışanı istihdam etmektedir. Calvin Klein 2003 yılında PVH Corp. tarafından satın alınmıştır. Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.