Çiğdem Simavi ve Ece Şirin'den Özel Davet

Bee Goddess, Anneler Günü’nü Çiğdem Simavi ve marka kurucusu Ece Şirin’in ev sahipliğinde gerçekleşen özel davetle kutladı.

Çiğdem Simavi ve Ece Şirin'den Özel Davet

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, Anneler Günü’nü Çiğdem Simavi ve marka kurucusu Ece Şirin’in ev sahipliğinde gerçekleşen özel davetle kutladı. İş ve cemiyet dünyasından ünlü isimler Bee Goddess Zorlu Center butiğinde gerçekleşen Anneler Günü davetinde bir araya geldi.


Cemil Dinçmen, Ece Şirin


Bee Goddess’ın Zorlu Center’daki butiğinde gerçekleştirilen davete, Çiğdem Simavi ve Bee Goddess kurucusu Ece Şirin ev sahipliği yaparken; Ahu Orakçıoğlu, Roula Habbab, Lerzan Boyner, Dilara Koçak, Hülya Koçyiğit ve Semahat Arsel gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.


Selma Türkeş - Ece Şirin - Hülya Koçyiğit - Dilara Koçak


Tüm kadınlara içlerindeki potansiyeli ve gücü hatırlamaları, kendi içindeki tanrıçayı, sevgi ve güzelliği yeniden keşfetmeleri için ilham veren Kibele Koleksiyonu bu özel güne anlam kattı. Misafirler, bu anlamlı davette annelere her daim ne kadar eşsiz ve kıymetli olduklarını hissettiren zamansız ve özel tasarımları keşfettiler.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.