Dyson ve Vogue Türkiye’nin etkinliğine ünlü akını

Dyson ve Vogue Türkiye, Bodrum’da gerçekleştirdikleri etkinlikle Dyson’ın Yalıkavak Marina’da yer alan ve bu sene tekrar hizmet vermeye başlayan pop-up satış noktasının açılışını kutladı.

Dyson ve Vogue Türkiye’nin etkinliğine ünlü akını

Bodrum’daki pop-up satış noktasının bu seneki açılışını, 5 Temmuz Çarşamba akşamı Vogue Dergisi’nin iş birliğiyle gerçekleştirdiği keyifli bir etkinlikle kutlayan Dyson, güzellik ve moda dünyasını bir araya getirdi. Yalıkavak Marina’da bulunan pop-up satış noktasını ziyaret eden ve ürünleri deneyimleyen konuklar, daha sonra etkinlik mekanına geçerek, yemek ve eğlencenin tadını çıkardılar.

 

Dyson Saç Bakım Kategorisi Marka Elçisi ve saç stilisti İbrahim Zengin’in de eşlik ettiği ve saç uygulamalarının da gerçekleştirildiği geceye Burcu Esmersoy, Özgecan Gürel, Hazal Subaşı, Cansu Tosun, İlayda Alişan ve Rachel Araz gibi cemiyet ve moda dünyasından isimler katıldı.

 

Bodrum’da uygulamalı alışveriş deneyimi


Dyson teknolojisinin, Dyson uzmanlarıyla deneyimlenmesi ve anlatılmasıyla doğru bir şekilde tüketicilere aktarıldığına inanan marka, Yalıkavak Marina’daki pop-up satış noktasıyla ziyaretçilere uygulamalı bir alışveriş deneyimi sunmaya odaklanıyor.

Dyson satış noktasında kullanıcılara keyifli bir alışveriş deneyimi sunulurken, ziyaretçiler uzmanlar tarafından karşılanarak diledikleri ürünü deneyimleyebiliyor ve en son teknolojiler hakkında detaylı bilgi alabiliyor.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.