Edinburgh Dükü ve Düşesi Açılışa Katıldı

Londra'nın görkemli oteli The Peninsula London, açılışına Edinburgh Dükü ve Düşesi başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim katıldı

Edinburgh Dükü ve Düşesi Açılışa Katıldı

Katılımcıların fotoğrafları Getty fotoğrafçısı Dave Benett ve Rowben Lantion tarafından çekildi.  

Kredi: Rowben Lantion & Dave Benett 


Sir Michael Kadoorie, Philip Kadoorie, Edinburgh Dükü ve Düşesi


Londra'nın en görkemli, yeni lüks oteli The Peninsula London, 18 Haziran Salı günü büyülü bir büyük açılış partisiyle kutlandı. Majesteleri Edinburgh Dükü ve Düşesi, aralarında Sophie Turner, Sabrina Elba, Billie Piper, Lady Helen Taylor, Pixie Geldof ve sanat, film ve eğlence dünyasının daha birçok ünlü ismin yer aldığı açılış davetine katıldı.


Billie PiperDünyanın dört bir yanından gelen 2.500'den fazla konuk, enerjik Çin Aslan Dansı, Londra Filarmoni Orkestrası'nın müziği, dokuz canlı müzik grubu ve ünlü DJ'lerden oluşan bir liste, gurme yiyecek kamyonları ve paha biçilmez klasik arabalarla dolu bir avlu eşliğinde unutulmaz bir eğlence ve olağanüstü misafirperverlik gecesi için otel doldurdu. 

Pixie Geldof, Sabrina Elba,The Hongkong and Shanghai Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Sir Michael Kadoorie ailesi ile birlikte Amber Le Bon, Anthea Turner, Bettina Korek, Billie Piper, Conner Ives, Charli Howard, Clara Paget, Didi Stone, Francesca Hayward, Grace Carter, Kelly Hoppen, Yunanistan Kralı Pavlov ve Marie-Chantal Miller, Leydi Helen Taylor, Leydi Penny Mountbatten, Marcellino Sambe, Mark Francis, Natasha Ndlovu, Nick Hendrix, Jessica Ellerby, Oswald Boateng, Paul Forman, Pippa Vosper, Pixie Geldof, Prince Michael of Kent, Princess Alia Al Senussi, Sabrina Elba, Sophie Turner ve Timothy Han' ı ağırladı. 


Clara PagetSir Michael Kadoorie'nin duygularını, "Mükemmel yeri bulmak ve bu projeyi hayata geçirmek 35 yıl sürdü. Bu işe dahil olan herkes muazzam bir çaba sarf etti ve açıkçası beklediğimize değdi! Londra'da bir Peninsula Oteli sahibi olma ve işletme hayalimiz gerçeğe dönüştü. The Peninsula London'ın şehirde bir ikon haline gelmesini ve misafirlerimiz tarafından dünyanın en iyi otellerinden biri olarak tanınmasını umuyoruz." sözleriyle aktardı.


Didi Stone


Hyde Park'ın köşesinde yer alan The Peninsula London, kapılarını resmi olarak 12 Eylül 2023 tarihinde açarak hem İngiliz hem de uluslararası konuklardan sıcak bir karşılama aldı. Çatı katındaki restoranı Brooklands by Claude Bosi, açılışından sadece dört ay sonra iki Michelin yıldızı kazanarak The Peninsula London'ı lüks ve sofistikeliğin simgesi olduğunu kanıtlamıştır.


Charli Howard, Grace Carter


Lashana Lynch
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.