Görkemli düğünle dünyaevine girdiler

Diğdem Şentürk ve Üstün Üstünkaya, The Peninsula Istanbul’un büyülü atmosferinde unutulmaz bir düğün ile evlendiler.

Görkemli düğünle dünyaevine girdiler

Haber: Gülçin İşler Fırat


Eski Beşiktaş Spor Kulübü Başkanlarından olan merhum Mehmet Üstünkaya'nın oğlu Kerem Üstünkaya'nın Esra Kaktüs ile evliliğinden olan oğulları genç şampiyon ralli pilotlarımızdan Üstün Üstünkaya ile Nurhayat-Sabidin Şentürk kızları Diğdem Şentürk 4 Kasım Cumartesi günü The Peninsula Istanbul’da görkemli bir tören ile evlendi.Tanışma hikayeleri 5,5 yıl öncesine dayanan çift, The Peninsula Istanbul’un büyülü atmosferinde hayatlarını birleştirdi.


Kerem Üstünkaya, Diğdem Şentürk, Üstün Üstünkaya, Esra Kaktüs


Çift ilk dansını da Ed Sheeran’ın Perfect Şarkısı eşliğinde yaptı. The Peninsula Istanbul’un özel düğün menüsü ve düğün pastası ile her adımı düşünülerek organize edilen düğün gecesinde 2,5 saat boyunca Monaco’dan özel olarak gelen Gold Singers sahne aldı. Kokteylden gece yarısına kadar devam eden davette tüm davetliler pistten inmedi. Yurtdışından da İsviçre, Belçika, Fransa, ABD, İngiltere, Yunanistan ve Lübnan’dan olmak üzere 50 kadar yabancı konuk da özel olarak düğün için İstanbul’a geldi.


Diğdem Şentürk’ün gelinliği dünyaca ünlü tasarımcı Galiha Lahav imzasını taşırken Üstün Üstünkaya’nın damatlık seçimi ise Ferruh Karakaşlı’dan oldu. Gelinin duvağının eteğindeki taş işli gecenin de logosu olan Love Is in the Air yazısı dikkat çekti. Gelinin tüm aksesuarları ve after party elbisesi ise Vakko’dandı. Esra Kaktüs de gecede Jenny Peckhamm bir elbise tercih etti.Düğüne özel kokteyllerin isimleri de gelin ve damadın kedilerinin adları olan Şeri, Rıfkı ve Paşa idi. Fotoğraf ve video çekimi S&S Visual Maker tarafından yapıldı. Kişiye özel kokteyl ve içecek menüleri ile Alcoholoco’da Bar’da yer aldı. Dekorasyonda, Balo salonun her köşesine yansıyan ışıklı Love Is in the Air logolu yazılı panolar yer aldı. Her davetliye özel cam şişede oda kokusu, Love Is in the Air yazısı ile hediye edildi.
Düğünün sabahı, genç çiftler The Peninsula Istanbul’a damadın çiçeklerle süslenilmiş yarış arabası ile geldi. İkisinde de ralli yarış kıyafetleri vardı. Gelinin kaskı, çiçeklerle donatılmıştı ve kasktan duvak çıkıyordu. Damat da ralli yarış kaskı ile idi. Gelin, bekarlığa vedasını ve kınasını da Cahide de yaptı.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.