Güçlü Kadınlar Hakkasan İstanbul’da Bir Araya Geldi

Kendinden emin, çalışkan, pozitif, dürüst ve korkusuz kadınlar, Şamdan Plus’ın ev sahipliğinde, Lexus ana sponsorluğunda, Hakkasan Istanbul’da bir araya geldi.

Güçlü Kadınlar Hakkasan İstanbul’da  bir araya geldi

Fotoğraflar: Ersin Al


Şamdan Plus Dergisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesi, kendinden emin, çalışkan, pozitif, dürüst ve korkusuz 'GÜÇLÜ KADINLAR'ı Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un içinde yer alan Hakkasan’daki öğle yemeğinde bir araya getirdi. Lexus’un ana sponsorluğunda, Boğaz'ın eşsiz manzarasında, önemli bir lezzet durağı olan Hakkasan İstanbul’da gerçekleşen ‘GÜÇLÜ KADINLAR’ buluşmasına, iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasından birçok seçkin isim katıldı.
Bu özel davetin açılış konuşmasını, Turkuvaz Dergi Grubu Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş yaptı. Davetin ev sahibi olan Şamdan Plus Genel Yayın Yönetmeni Bülent Cankurt, Kadınlar Günü için verdikleri bu davetin açılış konuşmasını bir kadının yapması için Yasemin Gebeş’ten rica etti. Ayakta alkışlanan bir konuşma yapan Yasemin Gebeş, Turkuvaz Dergi Grubu’nun kadınlara pozitif ayrımcılık yaptığını ve çalışanlarının yüzde 85’nin kadın olduğunu vurguladı ve “Her biri kendi alanında kendini kanıtlamış, başarılı ve adından söz ettiren kadınlarla birlikte olmaktan çok mutluyum” dedi. 


Turkuvaz Dergi Grubu Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş, Şamdan Plus Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bülent CankurtArdından konuklar masaya geçti ve Hakkasan İstanbul’un Kanton mutfağını odağına alan mönüsünden lezzetlerin servis edildiği yemek başladı. Keyifli bir sohbet ve muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde yenen yemekte, Kadınlar Günü çerçevesinde kadın hakları ve güçlü kadınlar konuşuldu. Bu arada ‘GÜÇLÜ KADINLAR’ buluşmasının ürün sponsoru olan kozmetik markası Routine de ürünleri hakkında konuklara bilgi verdi. 


Rüya Büyüktetikiş, cemiyet, sanat ve moda dünyasından seçkin konukları bir araya getiren bu anlamlı ve keyifli davetten kimse ayrılmak istemedi. Öğle yemeği buluşması bittiğinde akşam olmuştu bile.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.