Haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 6-12 Kasım haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

 

Merhabalar kıymetli Şamdan okurları, 

 

Haftalık gökyüzü incelemelerimiz devam ederken, sizi birkaç konuda uyarmak da istiyorum. Burçlarınızdan bağımsız olarak, Satürn geçen hafta retrodan çıktı. Hafta sonu itibariyle hayatınızda bir şeylerin daha hızlı aktığını, sınırlarınızı koruyabildiğinizi hissedebilirsiniz. Kasım tuhaf bir ay. Bireysel olarak olumlu ancak ülkeler bazında biraz problemli. Bu yıl Mart’ta ne yaptıysanız, başaramadığınız veya anlamlandıramadığınız her ne olduysa, bu konuda ilerleyebildiğinizi fark edeceksiniz ilerleyen günlerde. 

 

8 Kasım’da da Terazi’ye geçen Venüs bize yardımcı oluyor. 8-9 Kasım’da hasarlı ilişkilerimizi tamir edebileceğiz. Dünya bazında ittifakların kurulduğunu fark edeceksiniz. Bunlar aralarında çıkar ilişkilerini sıkılaştırarak, diğer ülkelere agresif davranabilirler. Haftaya yeniay var. Bu bize biraz sıkıntı getirebilir Dünyaca. Haydi şimdilik bu haftayı inceleyelim. Onu da haftaya düşünürüz ne yapalım... 

 

Sevgiyle...

GökRuh adına Dr. İris Gizem Yücel

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.