Haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 27 Kasım -3 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Şamdan takipçileri, 

 

Ve yılın son ayına giriyoruz bu hafta itibariyle. Bu hafta neredeyse hepimiz için plan yapmak, olumlu düşünmek gibi bir hava hakim olacak. Gelirlerin artığını, alacakların gelebildiğini ve ekstra paraya ihtiyacı olanların bankalarla olumlu görüşmeler yapabildiği bir haftadayız. Aralık, olumlu bir atmosferle başlıyor. 

 

Savaşlar için geçici de olsa bir durulma dönemi de yaşayabiliriz. Kapılar ardında, çözüm için ülkelere baskı yapıldığını görebiliyoruz. 

 

Ancak Aralık başlamadan önce bir dolunay geçecek hemen Pazartesi. Bu dolunay Kudüs üzerinden geçiyor, tüm iyi insanları, hayvanları ve doğayı koruyan bir mucize diliyorum. Sosyal medyada bazı olumsuz propagandaları artıracaktır bu dolunay, lütfen kaynağından emin olmadan hiçbir haberi doğru kabul etmeyin. 

 

27 Kasım ayrıca çok değerli bir gün. Bireysel olarak bizi olumlu etkileyecektir. Tutulmadaki dereceye yaklaşan Venüs, bizlere tutulma zamanında aydınlandığımız veya düğüm olan konulara dair çözüm getiriyor. 

 

Gelelim aşka... Bu hafta Güney Ay Düğümü ile Venüs bir araya geliyor. Aşkta temiz kalp önemli. Ayrıldığınız insanlar hakkında konuşmamaya, sizi kabul etmeyen kişiler hakkında olumsuz sözler sarf etmemeye dikkat edin. Dedikodu, özellikle İkizler bu kadar vurguluyken tehlikelidir. Sadece aşk da değil, bir zamanlar yakın arkadaşınız, ortağınız, eşiniz olmuş insanlar hakkında yaptığınız tüm olumsuzluklar maalesef bu hafta itibariyle size dönmeye başlayacaktır. İyilik yapın, kalbi temiz tutun.

 

Sevgiyle...

Dr. İris G. Yücel

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.