Haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 4-10 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhaba uğurlu ve değerli Şamdan takipçileri, 

 

Bu hafta bunu defalarca düşündüğüm için sizinle de paylaşmak istedim. Gönderdiğiniz mailler, mesajlar ve güzel sözleriniz için teşekkür ediyorum. Beraber 3 yıldır gökyüzünü izliyoruz. İyi ki varsınız! 

 

Seneyi aşksız kapatmak istemeyenler, bu hafta radarları açık tutun ve ihtimalleri artırın. Romantik bir hafta bizi bekliyor. 

 

Bu hafta hepimizin dikkat etmesi gereken en önemli 2 gün, 4 ve 10 Aralık.

 

4 Aralık’ta Venüs, Terazi’den Akrep’e geçiyor. Türkçesi: Ay boyunca yapacağı açılar; sıradışı tarzları ve estetik ameliyatları gündem olabilecek insanları gösteriyor. Ayrıca eşlerin, sevgililerin birbirlerinin telefonunu, bilgisayarını karıştırabileceği bir dönemi işaret eder. Bazı kişilerin de cinsel talepleri artar. Yoğun bir hemhâl olma isteği oluşuyor maddî manevî. Ayrıca cinsel rahatsızlıklar ve cinsel estetikler için de haritanızı doğru bir astrologa inceletip, operasyon tarihi belirleyebilirsiniz. 

 

10 Aralık’ta da Jüpiter - Venüs karşıtlığı var. Türkçesi: Bu karşıtlık bize duygularımızdan ve tercihlerimizden dolayı utanma, suçluluk getirir. Bir şeyi yapmaya karar verdiyseniz, pişman olmayın ve kendinize yüklenmeyin. Dengede kalın. Ne serden ne yârdan vazgeçin. Olabilir mi? Olabilir. 

 

Gelelim zodyak gezimize...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.