Haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 11-17 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhabalar, 

 

Pek de fena gitmeyen Aralık ayının pozitif etkileri sürerken, bu hafta gelen yeniay, dünyamızı biraz hareketlendirebilir. 

 

13 Aralık Yay Yeniayı; astronomik olarak Çin’in batısını ve Japonya’yı etkiliyor. Bu derecede ve sembollerde bize, dürüst ve iyi olanların ödüllendirilmesini anlatır. Mars da Güneş ve Ay’ın yakınlarında olacak. Bu yeniay aynı zamanda Neptün’den kare alıyor. Beklenmedik yerden çıkan sıkıntılı durumları anlatır. Çaresiz hissetmeyi, çözümsüz sorunlarla karşı karşıya kalmayı açıklar. Yay’da olduğu için, çıkış yolları belirgin olmaz. Bu videoyu izleyen sen, paylaştığın o, ve bunları anlatan ben de bir konuda.çözümsüz kalacağız. Hangi evinizde oluyorsa, o evin konularında 10 günlük bir süreç var. Sakin kalmaya çalışın. Bazen yapacak bir şey olmaz.

 

Biliyorsunuz ki ayrıca Merkür retrosu da aynı gün başlıyor. Size “iş yapılmaz, dinlenme zamanı, etkilenirsiniz” diyenlere, turist gülümsemesi yapın. Hani siz onun yabancı olduğunu anlamazsınız ve Türkçe bir şey söylersiniz. O da size kibarca gülümser. Ne dediğinizi bilmez ama gülümser. Merkür retro zamanları, işleri toparlamak içindir. Normalden daha hızlı bir şekilde plan yapar ve gerçekleştirirsiniz. Oğlak’ta olduğu için, bir de çok güzel bir açı kalıbına gireceği için; tüm çaplardaki ve sektörlerdeki şirketlerde çok fazla insan ve görev tanımı değişimi getirir.

 

İyi ki buradasınız, teşekkürler... Haydi zodyak turumuza başlayalım. 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.