Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 25-31 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhabalar,


Yılın son haftasındayız. 2023 bize getirdiği güzellikler ve zorluklarla geride kaldı. Bazı açıların etkileri 2024’e geçiyor. Evet, şu an baktığımız noktada geride zorluklar ve gelecekte belirsizlikler var. Fakat tüm duygular, gerçekliği değiştirir. Beraber yeşerttiğimiz düşünceleri yaşıyoruz. Hepimize bunu fark edebildiğimiz, olmak istediğimiz insanın frekansında insanlarla karşılaştığımız bir 2024 diliyorum. 


Haydi haftayı inceleyelim. 


Merkür retro ilerlerken, iletişim sorunları ve teknolojik cihazlarda sıkıntılar olduğuna dair çokça mesajlar alıyorum. Bu hafta 26 Aralık’ta Merkür, Ay’dan karşıt alıyor. 27-28 Aralık’ta da Mars’la kavuşuyor. Bir de Neptün karesi var. Türkçesi: Etrafınızdakilerle saçma sapan kavgalar edebilirsiniz. Hayalî pireler, yorganlar yaktırır. Kimse kimseyi anlamaz. Bu 3 gün kimseyle tartışmayın. Ayrıca bu 3 günde kara propagandalar yayılır. Lütfen kaynağından emin olmadığınız içeriklere kendinizi kaptırmayın.  


Ve 26 Aralık’ta ayrıca Pluto, Oğlak’ın son derecesinde olacak. 2008’de Oğlak’a geçtiğinde hayatınızda her ne başladıysa, o dönemin sonuna geliyorsunuz. 


27 Aralık’ta Dolunay geliyor. Güneş ve Ay’ın dereceleri, Jupiter’in Güneş’e yaptığı üçgen umut verici. Yılın son günlerinde, yalnız olmadığımızı hissedeceğimiz sıcak olaylar yaşayacağız. 


31 Aralık’ta Jupiter retrosu 5 derecede bitiyor. Boğa, Başak ve/veya Oğlak’ta 3-7 derece arasında gezegenleriniz varsa; bulundukları evlerin konularında size şans ve bereket gelir. Yengeç, Akrep ve Balık’taki 3-7 derece arasındaki gezegenleriniz ve bulundukları evler de, siz çaba gösterirseniz size şans sunar. Bu yıl tam o derecede Ekim sonunda tutulma olmuştu. O sırada zorlandığınız konular rahatlayacaktır. Ayrıca bugün toprak grubunda üçgen de oluşacak. Yeni yıla girmeden önce (erkekler size de söylüyorum bunu) bir defter edinin. Hedeflerinizi yazın, time capsule yapın ve 2025’e kadar bakmayın. Ama onları hatırlamak için her gün zihninizde bir yer ayırın ve gerçekleştirin. Time capsule detayları için bir video çekeceğim. Takipte kalın.  


Güzel sürprizlerle dolu bir yıl dilerim. 


İris Gizem Yücel 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.