Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 1-7 Ocak haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhabalar, 


Sürprizlerin yılına giriyoruz. 2024 öyle bir yıl ki… Bu satırları okuyan sen; kalbinin büyüklüğünde, kumaşında ve sıcaklığında bir evrenin içinde yaşayacaksın. Dışarıda kıyamet kopsa, huzurlu kalabileceğin bir yıl. Tuhaf bir yıl çünkü 21 yaşından itibaren kalbinizin kabına koyduğunuz her şey sonuçlanıyor. Yıllarca danışmanlıklarımda, neredeyse herkesin, kendi gerçekliğine gözlerinin kapalı olduğunu fark ettim. Şimdilerde GökRuh’un mezunları danışmanlık yapıyor ve her konuştuğumuzda “Hocam, gözlerini açamıyor” diyorlar. Lütfen kendinizle tüm perdelerden arınarak konuşun ki hem kendinize hem sevdiklerinize hem de insanlığa güzellikler katın. “Sen” çok şeyin değişmesini sağlayabilirsin. 


Haydi yılın ilk haftasına bakalım… 


Haftaya biraz rahat biraz tembel biraz da ilhâm dolu başlıyoruz. Tatildeyseniz ya da çalışmıyorsanız, çok uyuyabilirsiniz. Salı işe ya da okula dönüyorsanız, adaptasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Ama Çarşamba ve Perşembe, beraber plan yapmak için harika günler. Sadece biraz ego yarışları olabilir. Biriyle ilk kez buluşacaksanız ve bu romantik bir buluşma olacaksa, Çarşamba pek iyi bir seçenek olmayacaktır. Cuma kendinizi sorumluluklar üstlenmiş ve kapasitenizi biraz zorlamaya niyetlenmiş bulabilirsiniz. Cumartesi eğlenin fakat ani plan değişiklikleri olursa lütfen kişisel algılamayın. Ve Pazar sakin bir gün geçirmeye çalışın. Bir diziye sarabilir ya da en iyisi, kitap okuyabilirsiniz. Kitap okumak, ayrıca hormonlarınız için de daha hayırlı olan yöntemdir. 


Sevgiyle, 

İris Gizem Yücel

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.