Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 12-18 Şubat haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Şamdan Plus takipçileri,


Haftalardır beraberiz. Kimi zaman zor günler geçti. Bazen mesaj, mail gönderdiniz ve zor anlarınızı paylaştınız. Ve farkındaysanız her şey geride kaldı. Şimdi diyebilirsiniz ki “hayır geride kalmadı.” O her ne ise geride kalmadığını düşündüğünüz, o da bir zaman gelecek ve sona erecek. Bunu aslında içinizde bir yerde biliyorsunuz. Bu hafta çok mesaj geldi, çok mail gönderdiniz. Sanırım biraz dertleşme ihtiyacı hissettim bu yüzden. Sizi herhangi bir şarta bağlı olmadan seven insanlara tutunun yeterli. Her şey ama her şey geçici… 


Bu duygusal sohbetten sonra haftaya bakalım haydi… 


14 Şubat planlarını bu hafta düşünenler, mutlaka Pazartesi, Salı ve Cuma günlerini değerlendirmelisiniz. Diğer günlerde herkeste dozu fazla kaçmış özgüven ve düşük empati olabilir. Oysa bahsettiğim günlerde insanlarla hem güzel şeyler konuşabilir, hem kaliteli zaman geçirebilir hem de uzun zamana yayılan romantik planlar yapabilirsiniz. Bir şekilde sanatla ilgili bir faaliyetiniz varsa, hafta sonunu güzelliklere ayırabilirsiniz. Çiçek ekmek, güzel bir dizi izlemek bile ruhumuza iyi gelir. Salı biraz sert geçebilir. İnsanlar fazla kontrolcü, titiz davranabilirler. Kimseye dert anlatmaya çalışmayın. İçinizdeki coşkuyu hissedin. Yeni bir çağ başlıyor ve Salı, bunu çok yoğun hissedeceğimiz bir gün. Yeniliğe hazırsanız sizin için iyi geçecektir. Bir de hiç değişmeyenlere bakın, canları çok sıkkın olabilir. 


Zodyak yolculuğumuz başlasın.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.